ВІДЕО. МАГАЗИН. АКВА-ДІМ. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.


ВІДЕООГЛЯД
НА НАШ КАНАЛ У


 

 

Відео 1

Переглянути відео.

 

Магазин Аква-Дім. "Заселяймось!" (випуск 5-й).

Опис відео:

Магазин Аква-Дім.

Огляд асортимента магазину.

Відеоогляд.


Відео 2

Переглянути відео.Магазин Аква-Дім. "Заселяймось!" (випуск 6-й).

Опис відео:

Магазин Аква-Дім.

Огляд твердопаливних котлів і порівняння котлів
.

Відео 3

Переглянути відео.Магазин Аква-Дім. "Заселяймось!" (випуск 7-й).

Опис відео:

Магазин Аква-Дім.

Електричні котли.

Порівняння і огляд електричних котлів.

Відео 4Переглянути відео.

 

Магазин Аква-Дім. "Заселяймось!" (випуск 8-й).

Опис відео:

Магазин Аква-Дім.

Огляд газового обладнання.

Газові котли та колонки.

Відео 5


Переглянути відео.

 

Піролізні твердопаливні котли ATMOS.

Опис відео:

Відеоогляд піролізного твердопаливного котла Atmos.

Котли призначені для спалювання кам'яного вугілля за принципом піролізу з використанням витяжного вентилятора, що видаляє продукти згорання з котла. В якості додаткового палива можна використовувати дрова і деревні відходи.

Корпус котлів виготовлений у вигляді зварної конструкції з якісної листової сталі товщиною 6 мм. Є дві камери, встановлені одна над іншою, верхня служить для завантаження палива, нижня - в якості камери згоряння. Між ними встановлена ​​нова, захищена патентом, поворотна чавунна решітка, що дозволяє повну газифікацію вугілля і / або деревини.

Відео 6


Переглянути відео.

 

ATMOS - історія розвитку заводу.

Опис відео:

Компанія Atmos. Історія розвитку. Винаходи. Чеська фірма ATMOS на сьогоднішній день є найбільшим європейським виробником піролізних котлів, що працюють за принципом газифікації твердого палива. Сімейну фірму ATMOS заснував в Чехії Ярослав Цанкарж-старший в 1935 році. На самому початку діяльність фірми була спрямована на виробництво газифікуючих двигунів для човнів і автомобілів під маркою «ДОКОГЕН», при якому використовувався той же принцип газифікації (піролізу), як і у сучасних дров'яних котлів.
 
У 1942 році фірма почала розробку, а в 1945 і виробництво компресорів ATMOS, які експортувалися практично по всьому світу, до моменту націоналізації виробництва. Але й після націоналізації не припинилися роботи з розробки та модернізації котлів, газифікуючих генераторів і компресорів, правда вироблялися вже на інших чехословацьких фірмах. У 1980 році на промисловій виставці «Праготерм» були представлені перші піролізні котли на принципі газифікації деревини і деревних відходів.

Відео 7Переглянути відео.
 

LADDOMAT. Твердопаливний котел.

Опис відео:

LADDOMAT. Ладдомат 21. Триходовий клапан. Тен, схема підъєднання. Схема підключення котла. Акумуляторні ємності. Електротени. Термостат. Насос. Циркуляція води. Термоклапана.

З кожним днем ​​техніка для дому стає все доступнішим, економічніше і простіше в управлінні. Ера винаходів і великих інновацій пройшла. Зараз виробники стурбовані тим, щоб зробити свої продукти доступними кожному обивателю. Те, що раніше було важко уявити, тепер можна купити в кожному магазині.

Що ж жадає побачити сучасний користувач?

Кожен виробник дасть вам відповідь - простота в обігу і, звичайно ж, безпека. Коли мова йде про можливу загрозу життю при використанні того чи іншого обладнання, будь-який розумний людина відмовиться від його використання. Тому на даний момент існує величезна кількість захисних механізмів, які зводять ризик до мінімуму.

Відео 8Переглянути відео.
 

СантехРай.

Опис відео:

Огляд радіаторів.
Як це працює - виробництво.
СантехРай - про виробництво.
Виготовлення радіаторів Мірадо.
Контроль якості, перевірки радіаторів.
Виробництво алюмінієвих і біметалічних радіаторів.
Радіаторні батареї, алюмінієві та біметалічні металеві радіатори.

Відео 9Переглянути відео.
 

Природна та примусова циркуляції системи опалення.

Опис відео:

Порівняння двох систем опалення плюси і мінуси використання. Схема побудови.

Для нормальної роботи опалювальної системи необхідний постійний потік води (або іншого теплоносія) по трубопроводах.

Схема побудови трубопроводів.

Орієнтована на один з двох способів створення даного руху:

- з природною циркуляцією.
- з примусовою циркуляцією.

В системі з природною циркуляцією використовується принцип переміщення теплоносія під впливом конвекції. 

Чим більше температура, тим менше щільність середовища, і під впливом сил, пояснюється законом Архімеда, нагрітий теплоносій переміщається у верхні точки схеми опалення, а охолонувши опускається вниз.

Відео 10Переглянути відео.

 

Kalvis. Твердопаливні котли.

Опис відео:

Огляд котлів твердопаливних. Виробництво збірка і фарбування. Контроль якості.

Kalvis – твердопаливні котли від литовського виробника для індивідуального обігріву, що стали заміною дорожчим в обслуговуванні газовим та електричним котлам.

Для роботи даних твердопаливних котлів необхідні дрова або ж інші види твердого палива (брикети, пелети, деревні відходи та ін.).

Котли Калвіс призначені обігрівати як великі комплекси (серія виробничих котлів вище 100 кВт), так і невеликі будинки (побутові моделі потужністю від 6 кВт).

Відео 11


Переглянути відео.
 

Коллекторне опалення.

Опис відео:

Монтаж труб та схеми підключення радіаторів. Металопластикова труба. Нижнє підключення. Монтаж труб безпосередньо до радіаторів. Колектор. Приховані труби - гарний вигляд. Приємно дивитися.

Що це таке — колекторна розводка опалення? Чи є у її застосування якісь загальні принципи? Які матеріали варто використовувати, монтуючи опалення своїми руками? Давайте постараємося розібратися.

Переваги колекторної системи опалення зводяться здебільшого до зручності експлуатації і управління опалювальною системою. Кожен елемент контуру управляється незалежно й централізовано.

Що це означає?

Ви, перебуваючи в одній точці будинку, можете задати температуру в будь-якій кімнаті. При необхідності нескладно повністю відключити опалювальний прилад або групу приладів.

Відео 12Переглянути відео.
 

Конденсаційні котли ARISTON EVO.

Опис відео:

Конденсаційні котли Ariston genus Premium, Class Premium.

Товар оригінальний від виробника. Країна: Італія. Котли не мають специфікації тільки за площею чи об'єму приміщення. При цьому ще враховуються вид теплоізоляції будинку, товщина стін, площа скління, чи є неопалювані балкони, утеплений Чи горище, тип вікон та ін. Чинники, які впливають на теплові характеристики будинку.

Для приблизного розрахунку необхідної теплової потужності заміського будинку застосовують співвідношення: для опалення 10 кв.м. площі приміщення необхідний 1 кВт потужності, тобто питома потужність системи приймається рівною 100 Вт / м2. Такий грубий і приблизний розрахунок застосуємо для дуже добре утепленого цегляного будинку з невеликими тепловтратами (при висоті стель не більше 3 метрів, а металопластикові вікна оснащені подвійним склопакетом). Тому для остаточного розрахунку необхідно звертатися до професіоналів.


Відео 13Переглянути відео.
 

Котли опаленя EUROTHERM КОЛВІ.

Опис відео:

Виробництво котлів опалення.

Все обладнання, що поставляється, відповідає європейським стандартам та має Українські сертифікати відповідності.

Для зручності замовника обладнання забезпечується технічною та дозвільною документацією Українською та російською мовами.

Відео 14Переглянути відео.
 

Схема послідовного підключення будинку.

Опис відео:

Однотрубна та двохтрубна системи опаленя. Перевеги та недоліки.

Всі люди воліють жити в комфортній обстановці з усіма зручностями. Кожному хочеться, щоб в оселі було затишно і тепло. Жителям міських квартир в цьому відношенні легше. А ось господарям приватних житлових будівництв доводиться самим про себе дбати. Щоб у приміщеннях була комфортна температура і в холодну пору, потрібно опалювати приміщення. Для цього є кілька варіантів залежать від джерела тепла і методу установки.

Серед власників заміських будинків найбільш популярна однотрубна система опалення, монтаж якої обходиться дешевше, ніж двухтрубной. Однак щоб при мінімальних енергетичних витратах отримати максимальну тепловіддачу потрібно все правильно розрахувати.


Відео 15Переглянути відео.
 

Гідрострелка. Принцип роботи гідравличного підсилювача.

Опис відео:

Щоб зрозуміти, як працює Гідрострелка, торкнемося гідравліки і теплотехніки. За допомогою гідравліки ми зрозуміємо, як рухається вода в Гідрострелка. А за допомогою теплотехніки, ми зрозуміємо, як проходить і розподіляється нагріта вода. Гідрострелка - служить для гідравлічного розділення потоків.

Призначення Гідрострелка для систем опалення:
Перше призначення. Отримати при малій витраті теплоносія - велика витрата в другому штучно-створеному контурі.

Друге призначення. Виключити гідродинамічний вплив, на включення і відключення певних контурів систем опалення на загальний гідродинамічний баланс всієї системи опалення. Наприклад, якщо у Вас є теплі підлоги, радіаторне опалення контур гарячого водопостачання (бойлер непрямого нагріву), то має сенс розділити ці потоки на окремі контура. Щоб вони один на одного не впливали.

Гідрострелка є сполучною ланкою двох окремих контурів з передачі тепла і повністю виключає динамічний вплив двох контурів між собою.Відео 16Переглянути відео.
 

Збірка та сервіс котла VIADRUS U22.

Котел Viadrus збірка і сервіс Котла. Чеське лиття.

Відгук:

"Не знаю, некоторые говорят топка маленькая. Но на своём опыте скажу - топка идеальная. Дрова в виде бревен, конечно, не запихнёшь, но замерял сам- 50см ЛЕГКО влазят. Приходилось пару раз так делать, т. к. распиливать пару дровин не реально было. Разжигать тоже очень удобно. Доступ к составленным дровам в котле прекрасный. Даже в мороз -34С (Лен. Область), ходил подкидывал дрова раз в полтора часа. Температура в котле была чуть за +80С. В доме около +24/26С. Если грамотно растапливать, то данную температуру можно получить в течение 30/40 минут. Удобен зольник. Открываем дверцу поддува, вытаскиваем специальный ящичек - там вся зола и лежит, вытряхиваем, ставим на место. Система поддува шикарна. В самой топке хорошие прорези для воздуха, которые не забиваются золой и т. п., но и не дают падать в зольник щепки и так далее. Если мы устанавливаем на шкале, допустим +50С, то в котле будет именно 50С, погрешность в 2 или 3 градуса. Заслонка работает идеально в купе с датчиком температуры... В общем, котёл это рабочая лошадка, которая делает своё дело на все 100%. Окупился в несколько раз.  В морозы он просто молодец."

Відео 17


Переглянути відео.
 

Твердопаливний котел HEIZTECHNIK.

HEIZTECHNIK:

Котли на твердому паливі, польського виробника Heiztechnik, дозволяють вирішити проблему опалення та гарячого водопостачання підприємств, громадських закладів та житлових будинків.

Це сучасне обладнання, з найбільшим асортиментом продукції і діапазоном потужності. На сьогоднішній день існує дуже багато різновидів твердопаливних котлів, і різними принципами роботи. В одних відбувається пряме спалювання, як у звичайній кам'яній печі, в інших - паливо тліє, а згоряє вже сам газ, який виділяється під час горіння деревини. Їх ще називають піролізним або газогенераторних.

Ця продукція відноситься до котлів звичайного горіння, але з вторинної системою дожига газів.

Що ж таке вторинна система?

При згорянні палива виділяється газ, який частково згорає і дає тепло, а частково, при нестачі кисню, прямує в димохід. У конструкції котла Heiztechnik передбачені додаткові повітряні форсунки для подачі гарячого кисню у верхню камеру топки, які забезпечують дожига частинок газу та Додатковий отримання тепла. Така конструкція є найбільш наближена до принципом роботи піролізних котлів.

Відео 18Переглянути відео.
 

Оляд віробництва твердопаливних котлів SAS.

Котли SAS (котли САС) - це твердопаливні котли. які з кожним роком все більше і більше завойовують клієнта на ринку опалення. Такий інтерес серед українського покупця викликаний постійним подорожчанням газу. Важливим чинником при виборі котлів на твердому паливі (на твердому паливі) SAS є його якість, перевірена часом, і цілий ряд інших переваг котлів SAS (котлів САС).

Твердопаливний котел тривалого горіння SAS - це не тільки економний котел, але і дуже зручний у використанні котел для дому та промисловий котел. Чому ми говоримо про те, що цей котел економічний? По-перше, це порівняно дешевий котел серед котлів такого якісного рівня. По-друге, це енергозберігаючий котел, який економно «переробляє» паливо в тепло.

Опалювальний котел на твердому паливі SAS має широкий спектр використання:

-побутової котел для опалення будинку і тому подібних приміщень незначній площі;
-котел для теплиці, який буде ефективним навіть за умов значних тепловтрат;
-котел автономного опалення, який дасть можливість Вам самим керувати зручним для Вас температурним режимом;
-промисловий котел, який доцільно використовувати для опалення приміщень значній площі, таких як склади, сто, заводи, фабрики, школи і т.п.

SAS твердопаливні котли польського виробництва які користуються попитом серед українського покупця завдяки прийнятній ціні, високій якості та безвідмовності в роботі Необхідна для Вас потужність котла залежить від площі приміщення, яке потрібно обігріти, і кількості води в системі опалення.

Вимірюється потужність котла в кВт.

Відео 19Переглянути відео.
 

Огляд паливних котлів тривалого горіння HEIZTECHNIK.

Heiztechnik - один з провідних виробників твердопаливних котлів в Польщі. Завдяки аналізу потреб даного сигмент ринку і новітнім розробкам, вдалося поєднати помірну ціну і високі стандарти якості даної продукції.

Значне подорожчання газу та удосконалення конструкцій відновили інтерес до забутого виду опалювального обладнання - котлів на тверде паливо. Сьогодні ККД твердопаливних котлів наблизилося до рівня газових котлів, обладнання має регулятори температури, відповідні системи безпеки.

Експлуатація та обслуговування котлів на твердому паливі є простою і доступною звичайному користувачеві.

Відео 20Переглянути відео.
 

Автоматичне зварювання рушникосушок. Анімація.

Опис відео:

Сушарка у ванній робить наше життя комфортніше, зручніше і веселіше. На ньому можна висушити банний рушник, яким так приємно витиратися після прийняття ванни, та й тепло від нього йде хороше. Тому сушарка для рушників у ванній - це найзручніша річ, що вражає своєю багатофункціональністю.

Водяна сушарка. Виготовлений він з хромованої латуні або ж з нержавіючої сталі. Завдяки випробуванням в заводських умовах, вірогідність покупки вироби з браком дуже маленька. У продажу їх дуже багато, форми і розміри найрізноманітніші.

Електрична сушарка. Вона встановлюється, якщо немає бажання вторгатися в систему водопостачання. Більшість таких приладів не нагріваються зовні більше, ніж на 60 градусів за Цельсієм. І хоч багато хто боїться ставити її у ванній, але якщо проводка буде захована правильно, в щиток буде встановлений електроавтомат «УЗО» і правильно виконано заземлення, то нічого страшного тут немає.


Відео 21Переглянути відео.
 

Програмування кімнатного термостата.

1. Як за килька хвилин перепрограмувати (налаштувати) кімнатний термостат.
2. Відеоогляд "Програматор (термостат) модель LT08".

Робота програмного термостата LT 08 LCD полягає в тому, що він безперервно вимірює температуру повітря в приміщенні і управляє роботою електричних опалювальних панелей, а також газового / електричного котла, відповідно до заданої програми.

У результаті його роботи, користувач отримує максимально комфортний клімат у приміщенні при максимальній економії електрики / газу.

Програмний термостат програмується на 7-денний цикл і надає можливість вибору з 16-ти програм, вісім з яких мають заводські установки.

Програмний термостат оперує двома значеннями температури
(Ви можете задати їх самостійно):
1. - Комфорт-режим (заводське значення становить 20 ° С)
2. - Економ-режим (заводське значення становить 16 ° С)

Відео 22Переглянути відео.
 

Геліосистема.

Опис відео:

Геліосистема - пристрій для перетворення енергії сонячної радіації в інші, зручні для використання види енергії (напр., теплову або електричну через теплову). Геліоустановки застосовують для нагрівання та охолодження води та повітря, сушіння овочів і фруктів, опріснення води, вироблення електроенергії та в інших цілях. Геліоустановки є екологічно чистими джерелами відновлюваної енергії. У багатьох країнах поряд з досвідченими діють геліоустановки, виготовлені серійно. У більшості розвинених країн, встановлення геліосистем заохочується на рівні держави.

Використання геліосистем. Геліосистеми використовуються на:

Гаряче водопостачання та опалення приватних котеджів, дач, приватних готелів, пансіонатів та будинків відпочинку, тимчасових споруд і побутівок будівельників, водопостачання та опалення промислових об'єктів. Сонячні вакуумні колектора для системи гарячого водопостачання в ресторанах, кафе і барах, для будинків клубного типу і багатоповерхових будинків.


Балконні сонячні колектори для автономного гарячого водопостачання та забезпечення теплом систем теплої підлоги в міських квартирах.
Сонячні системи підігріву басейнів.

Відео 23Переглянути відео.
 

Переглянути відео:

Опис відео:

"Ливарний цех радіаторів MIRADO".

Алюмінієві радіатори Mirado (Іспанія) призначені для установки в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель.

Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дозволяє встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях з підвищеними вимогами до естетики інтер'єру.

Відео 24Переглянути відео.
 

Шліфування і збірка радіаторів MIRADO.

Опис відео:

Шліфування і збірка радіаторів MIRADO.

Алюмінієві радіатори MIRADO виготовлені з матеріалу, що володіє підвищеною теплопровідністю, але одночасно пред'являє підвищені вимоги до хімічного складу теплоносія.

У нашому асортименті представлені такі торгові марки:
"Mirado" (Іспания).
"Diva" (Україна).
Робочий тиск - 16 bar.
Теплоносій - вода або водяні розчини.


Відео 25Переглянути відео.
 

Цех фарбування радіаторів MIRADO.

Опис відео:

Цех фарбування радіаторів MIRADO.

На сьогоднішній день алюмінієві і біметалічні радіатори MIRADO одні з найбільш розкуповуються опалювальних приладів в середній ціновій категорії. Продукція випускається в Україні та її ціна набагато менше залежить від стрибків курсу долара, що є значною перевагою перед італійськими, польськими та іншими іноземними опалювальними приладами, дозволяє забудовникові вкластися в кошторис незалежно від коливань на валютному ринку.

Виробництво нагрівальних приладів сертифіковане на відповідність стандарту ISO 9001: 2008. Компанія акцентує увагу на жорсткому контролі вхідної сировини, продукції, що відпускається і високої екологічності виробництва.

Радіатори виготовляються з алюмінієвого сплаву з особливими характеристиками АК12М2. Сировина, що надходить обов'язково проходить вхідний аналіз і тільки після підтвердження відповідності надходить у виробництво. Всі алюмінієві і біметалічні радіатори одеського виробника проходять двоетапну фарбування.

Відео 26Переглянути відео.
 

Стабілізатори напруги LVT АСН-250, АСН-300, АСН-600. Огляд.

Частина 1.

Опис відео:

Пропонуємо Вам якісні, компактні, з цифровою індикацією стабілізатори напруги від Львівського виробника - компанії LVT. Стабілізатори представлені релейним і симісторними типом. Є модифікація з можливістю настінного кріплення. Потужність вироблених стабілізаторів напруги - 250, 300, 600 Ватт.

Важливою особливістю даних стабілізаторів напруги є можливість короткочасно (до 8 с) витримувати триразові струми. Дана здатність дозволяє підключати до них холодильники, насоси не високої потужності.

Відео 27Переглянути відео.
 

Дренажний насос Aquatica у роботі.

Опис відео:

Випробування насоса в реальних умовах.
Основне призначення серії даних насосів - відкачуваня з каналізацій, приміщеннь або підвалів (та таткого іншого) брудної води, що може містити фракції всілякого бруду.
Фракції бруду до 35 мм.
Глибина занурення до 5 метрів.
Підйом води на висоту до 20 метрів.

Це один з найкращих дренажних насосів Aquatica у серії.
Завдяки вбудованому подрібнювачу, з ножами високої якісті, насос не боїться попадання у нього різних, не великих, предметів типу: целофанових пакетів, ганчірок, шматків матеріалу з тканини, гумовим покриттям тканини та іншого.

Артикул для заказу: 7734343 Насос дренажний Aquatica.

Відео 28Переглянути відео.

 

Електрообігрівачі - ТЕПЛОКЕРАМІКА.

Опис відео:

ТЕПЛОКЕРАМІК - це компактні і стильні електричні панелі з натурального природного матеріалу, які є сучасною альтернативою традиційним і дорогим системам опалення.

Використовуючи інноваційні запатентовані технології, ми створили професійні обігрівачі нового покоління.

Відео 29Переглянути відео.
 

Розширювальний бак для системи опалення.

Опис відео:

Як працює розширювальний бак для системи опалення.
Невід'ємною частиною системи індивідуального опалення є спеціальна ємність, за допомогою якої в процесі нагрівання гаситься підвищення тиску води в мережі. Ця ємність - і є розширювальний бак для опалення, вона виглядає як корпус з металу з гумовою внутрішньою мембраною. Різновиди баків залежать від їх конструкції: промисловість пропонує як відкриті, так і закриті мембранні моделі.

Баки відкритого типу на сьогоднішній день вважаються технічно застарілими і застосовуються рідко. Баки закритого типу можуть містити всередині мембрану за типом діафрагми або мембрану у вигляді балона. Перший варіант в основному використовується в невеликих баках, а другий - у великих. Балонні мембрани можна заміняти в міру зношування, а діафрагмові не підлягають заміні.

Відео 30Переглянути відео.
 

Газовий конвектор АКОГ. Ужгород.

Опис відео:

Газовий конвектор АКОГ
Це автономний опалювальний прилад високої ефективності.

Тобто: ви ставите в приміщенні конвектор, підключаєте його до газової системи, і все – вдома вже тепло і затишно! Конвектор економний у використанні, безпечний і зручний.

Газ та продукти згоряння не потрапляють у приміщення, оскільки вони виводяться на вулицю. Конвектор автоматично підтримує задану температуру і швидко нагріває кімнату.

Завод "Конвектор" випускає такі моделі газових конвекторів:


Моделі зі сталевим теплообмінником: АКОГ-2М-СП, АКОГ-3-СП, АКОГ-4-СП, та 5-СП.
Моделі з чавунним теплообмінником: АКОГ-2,5Л-СП, АКОГ-4Л-СП.

Відео 31Переглянути відео.
 

СANDLE. Опалення. Енергозбереження. 33 канал. Новини. Спец репортаж.

Опис виставки у відео:

Магазин “АКВА-ДІМ” презентує торгову марку опалювальної техніки CANDLE.

Магазин АКВА-ДІМ. Якісна опалювальна техніка вітчизняного виробництва. Презентация у Хмельницькому. Скорочений огляд та переваги нових технологій.

Інтерв'ю надає Роман Лукачук - голова представництва Candle.group.ua у Західному регіоні. Він надає різноманітну інформацію стосовно продукції Candle.

Інтерв'ю надає директор магазину Аква-Дім Вадим Єрмолаєв. Саме там, у магазині Аква-Дім, Ви можете придбати вподобану вам техніку.

Енергозберігаючі технології. Зробимо світ тепліше разом з "АКВА-ДІМ"

 
Відео 32Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ" спеціалізований магазин сантехніки та теплотехніки.

Опис відео:

Передача "Профі на день" завітала у гості до спеціалізованого магазину "АКВА-ДІМ".
Спывробытник магазину сантехники-теплотехники "АКВА-ДІМ" розповів про спеціалізацію магазину, товар, обслуговування, колектив.

"В нашому салон-магазині Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціалістів та ознайомитесь з представленими товарами."

Продукція різних виробників, сантехніка, теплотехніка, аксесуари та багато іншого...

Енергозберігаючі технології.
Зробимо світ тепліше разом з "АКВА-ДІМ"!

 
Відео 33Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ" спеціалізований магазин сантехніки та теплотехніки.

Опис відео:

Коротенький інформаційний ролик від "TV7+"

Магазин сантехники-теплотехники "АКВА-ДІМ".
Спеціалізація магазину, товар, обслуговування, колектив.

АДРЕСА:
Україна м. Хмельницкий вул. Староконстянтинівське шосе, 14/1.

"В нашому салон-магазині Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціалістів та ознайомитесь з представленими товарами."

Енергозберігаючі технології.
Зробимо світ тепліше разом з "АКВА-ДІМ"!

 
Відео 34Переглянути відео.
 

Відгук про інверторний стабілізатор напруги Quant-14.

Опис відео:

Відгук від власника про інверторний стабілізатор напруги Quant-14 який змонтований в приватному будинку в м.Хмельницький.

Єрмолаєв Вадім ділиться спостереженнями та враженнями від роботи стабілізатора напурги.

На відео показано сонячну електростанцію на 30 кВт та розповідається про побічний ефект, що виник після її вводу в експлуатацію.

 
Відео 35Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ"
Корисні поради. Магазин "АКВА-ДІМ".
Інсталяції та унітази. Приховані інсталяції.

Опис відео:

Передача "Корисні поради" звернулась подопомогу та за консультацією
до магазину "АКВА-ДІМ". На відео працівник-консультант Анна-Марія Денисюк розповідає о системах прихованої інсталяції та консультує щодо сантехніки.

 
Відео 36Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ"
Корисні поради. Магазин "АКВА-ДІМ".
Як обрати душову систему та змішувач.

Опис відео:

Консультант магазину сантехніки "АКВА-ДІМ" Анна-Марія розповідає, як правильно обрати душову систему та змішувач.

На відео показано: змішувачі, раковини, умивальники, душові кабіни, душові інсталяції та іншу різну сантехніку.

 
Відео 37Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ"
Корисні поради. Магазин "АКВА-ДІМ".
Як і де обрати РУШНИКОСУШАРКИ, РУШНИКОСУШКИ, РУШНИЧКИ.

Опис відео:

Передача "Корисні Поради" у магазині "АКВА-ДІМ".

Консультація продавця-консультанта Чернявського Віталія щодо рушникосушарок фірми Маrіо.
Cушарки для речей. Які є типи та як обрати РУШНИКОСУШАРКИ, РУШНИКОСУШКИ, РУШНИЧКИ.

НАША АДРЕСА:
Україна м. Хмельницкий вул. Старокостянтинівське шосе, 14/1.

"В нашому салон-магазині Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціалістів та ознайомитесь з представленими товарами."

 
Відео 38Переглянути відео.
 

"АКВА-ДІМ"
Корисні поради. Магазин "АКВА-ДІМ".
Як і де обрати Бойлер, водонагрівач, проточник.

Опис відео:

Передача "Корисні Поради" у магазині "АКВА-ДІМ".

Консультація від продавця-консультанта щодо бойлерів (Ariston).

"Корисні поради": як правильно обрати бойлер. Перший Подільський.

Перебої в постачанні гарячої води - чи не найбільша проблема деяких мешканців.
Але є вихід - це бойлер. Яким він має бути, які характеристики (літраж, потужність, зовнішній вигляд або мета призначення) підійдуть саме для вашого помешкання - дивіться далі.

НАША АДРЕСА:
Україна м. Хмельницкий
вул. Старокостянтинівське шосе, 14/1.

"В нашому салон-магазині Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціалістів та ознайомитесь з представленими товарами."