TIBERIS. КОТЛИ ГАЗОВІ TIBERIS.TIBERIS.
КОТЛИ ГАЗОВІ TIBERIS.

Каталог, прайс.

Газовий котел
TIBERIS ATLAS 24 F

 

Газовий котел TIBERIS ATLAS 24 F

Газовий котел Tiberis Atlas 24 F - котел з двома роздільними теплообмінниками і закритою камерою згорання, потужністю 24 кВт. Гідравліка цих котлів - ця велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки ракушка циркуляційного насоса і корпус датчика протоку. Перемикання між роботою ГВП і опалюванням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

У всіх модифікаціях цієї моделі котла використовується розширювальний бак місткістю 8 л. Стежити за тиском в системі опалювання дозволяє манометр, який знаходиться на панелі управління. Мінімальна величина протоку, на яку реагує котел, складає близько 2,2 л/хв, що є дуже непоганим показником. Кількість гарячої води, яку може видати котел при дельті 25 С, складає 13,2 л/хв.

Електроніка котла представлена єдиною електронною платою з імпульсним блоком живлення, виробництва відомої італійської компанії Nordgas. Інформація про режим роботи котла передається на окремо винесений цифровий рідкокристалічний дисплей. Панель закривається кришкою, але світлодіоди завжди залишаються відкритими, що дозволяє зрозуміти в якому стані знаходиться котел. Управління котлом здійснюється за допомогою двох ручок-потенціометрів.

Крім того:

  • Система автодіагностики з аналоговою світлодіодною індикацією.
  • Електричний розжиг і електронна модуляція полум'я.
  • Система проти замерзання котла "Антифриз".
  • Селектор швидкостей циркуляційного насоса.
  • Захист від порушення циркуляції.
Можливість підключення кімнатного термостата.

 

завантажити інструкцію TIBERIS ATLAS 24 F