TERMOHEET. РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ TERMOHEET.РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ TERMOHEET


Каталог, прайс.

 

Радіатори опалення або, як ми звикли називати, батареї, у всій опалювальній системі займають одне з найважливіших місць. Саме завдяки цим приладам в наш будинок поступає тепло. В інтер'єрі вони радують своїм виглядом наше око (подивитись картинку з прикладом можна нижче).

Як правильно вибрати радіатор опалення і що необхідно при цьому врахувати:

1. Технічні характеристики радіатора (один раз правильно підібрали - багато років в теплі).
2. Естетика - зовнішній вигляд (немаловажний фактор, особливо якщо прилад на увазі).
3. Вартість (в лютий мороз вигода від низької ціни забувається швидко, а додатковий масляний радіатор «з'їсть» більше за один сезон).

Біметалеві радіатори опалення TermoHeet.

На сьогоднішній день найпоширенішою є водяна радіаторна система опалення, коли нагрітий теплоносій віддає тепло опалюваних приміщень за допомогою радіаторів. Дуже не висока ціна (вартість) у порівнянні з іншими біметалевими радіаторами.

У двох словах, що з себе представляють біметалічні радіатори TermoHeet? Радіатор такого типу виготовляють з двох металів: алюміній і сталь. Задача алюмінію (оскільки у цього металу висока тепловіддача) передавати своє тепло приміщенню. Саме з алюмінію і виконаний каркас радіатора. З стали виконаний стрежень, який контактує з водою. Сталь не піддається окисленню, корозії, що не скажеш про алюміній.

Ви плануєте поміняти радіатори в квартирі з ЦО або в приватному будинку з автономним опаленням? Біметалічні радіатори TermoHeet відмінно впораються з опаленням будь-якого приміщення! Завдяки сталевому стрижню, цьому радіатору не страшні ні гідравлічні удари, ні якість теплоносія. Секційні біметалічні радіатори поставляються в упаковках, але Ви маєте можливість зібрати будь-яку довжину, залежно від площі приміщення.

Для підключення біметалічних радіаторів знадобляться:

- Кран Маєвського (воздуховідвідчик).
- Перехідники.
- Кронштейни.
- Заглушки.

Також можна придбати комплекти для підключення радіаторів з усіма необхідними елементами.

Малий діаметр каналів (в алюмінієвих радіаторах такий отримати складно) дозволяє скоротити в 2-3 рази обсяг теплоносія. Тому прилад швидко реагує на команди термостата і забезпечує режим комфортного опалення при істотній економії енергоносіїв. Для ущільнення стиків між секціями в радіаторах використовують круглі кільця з термостійкої гуми. Така технологія успішно застосовується в гідравлічних машинах.

Приклад розташування біметалевого радіатора TermoHeet: