ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧІ. КОНВЕКТОРИ ЕЛЕКТРИЧНІ ATLANTIC.ATLANTIC
ЕЛЕКТРИЧНІ ОБІГРІВАЧІ ATLANTIC
ЕЛЕКТРИЧНІ КОНВЕКТОРИ ATLANTIC


Каталог, прайс.

 ОБІГРІВАЧ. КОНВЕКТОР.

Конвектор - опалювальний прилад, в якому тепло від теплоносія або нагрівального елементу передається в опалювальне приміщення конвекцією. Природна конвекція, при якій тепле повітря, вже нагріте контактом з теплоносієм або нагрівальним елементом, піднімається нагору, а його місце займає більш холодне повітря приміщення, посилюється конструкцією конвектора.

Як правило, крім джерела тепла, в конструкцію конвектора входить конвекційна камера (корпус, кожух), що має зверху жалюзі або клапани. Можуть застосовуватися також системи контролю для автоматичного відключення конвектора при досягненні заданої користувачем температури або при утрудненому відтоку повітря (наприклад, в разі перекриття вихідних жалюзі).

У електроконвекторах нагрівання відбувається за рахунок перетворення електроенергії, наприклад, в трубчастому електронагрівнику (Тене). У газифікованих населених пунктах поширені газові конвектори, які встановлюються всередині приміщення на зовнішніх стінах, а назовні через стіну виводиться газохід, що несе в собі як повітрозабірник, так і вихлопної канал. Як правило, газохід має коаксіальну конструкцію - труба в трубі.