ТЕПЛОБАКИ КОРДІ, ТЕПЛОВІ БАКИ, ТЕПЛОВІ АКУМУЛЯТОРИ КОРДІ.ТЕПЛОБАКИ КОРДІ, ТЕПЛОВІ БАКИ, ТЕПЛОВІ АКУМУЛЯТОРИ КОРДІ

Каталог, прайс.

Теплобак
КОРДІ AE-4-2T
(400л)

 

 

Теплобаки - теплові баки КОРДІ

Теплоакумулятор - теплобак, буферна ємність, акумулююча ємність, акумулятор тепла.

Теплоаккумулятор (інші назви - теплобак, буферна ємність, акумулююча ємність або акумулятор тепла) може повноцінно замінити бойлер гарячого водопостачання. При цьому обидва пристрої порівнянні за вартістю. Однак акумулятор тепла не тільки забезпечить гаряче водопостачання, а й вирішить цілий комплекс додаткових завдань пов'язаних з опаленням.

Застосовуючи твердопаливний котел з теплоаккумулятором, можна отримати безліч переваг: термін служби опалювального обладнання збільшується в кілька разів; котел ніколи не буде працювати в режимах граничних навантажень або ж вхолосту; вирівнюється температура теплопостачання будинку. У випадку, коли в котлі вода не встигає нагріватися, гарячий теплоносій автоматично подається з резервного бака, і навпаки - надлишки температури носія будуть відбиратися і акумулюватися; правильно підібрана буферна ємність продовжує забирати тепло у котла навіть при повному згорянні палива; економія ресурсів досягає 30%. Гідності буферних ємностей оцінили багато виробників твердопаливних котлів і надають свої гарантії на обладнання лише у разі встановлення додаткових резервуарів.

Які функції виконує буферна ємність?

Теплоаккумулятори виконують в домогосподарстві ряд функцій.
Умовно їх можна класифікувати наступним чином:

Основною функцією є накопичення теплової енергії та подальша теплопередача в систему опалення.
Об'єднання в єдину систему різні джерела тепла і його споживачів.
Накопичення надлишкового тепла генерованого твердопаливним котлом.
Збільшення коефіцієнта корисної дії системи опалення, що знижує витрати на паливо до мінімально можливого рівня.
Забезпечення домогосподарства гарячою водою.
Створення рівномірного температурного режиму в опалювальному будівлі.


Чому не варто робити буферну ємність своїми руками?

В інтернеті досить популярний питання, як зробити буферну ємність своїми руками. Існує багато різних навчальних відео, схем і літератури. Однак, хочемо звернути вашу увагу на мінуси самостійного виготовлення. У будь-якому випадку фактична економія грошей при самостійному виготовленні буде незначною. Для виробництва необхідно буде купити за роздрібними цінами матеріали, а так само звернеться до фахівців з приводу використання виробничого обладнання, якщо воно у вас відсутня.

Саморобна ємність так само буде поступатися за всіма показниками заводський, в першу чергу по конструктивної надійності експлуатаційним характеристикам. При кустарному виготовленні у вас не буде гарантії на даний виріб, і всі можливі проблеми при її роботі доведеться вирішувати самостійно.

Вироблена заводом ємність, сконструйована інженерами-теплотехніками і конструкторами вищої кваліфікації. При випробуваннях теплові акумулятори піддавалися навантажень високим тиском і температурою. Також варто відзначити, що принциповим і невід'ємним конструктивним елементом всіх ємностей, які піддаються підвищеному тиску, є торцеве днище напівсферичної форми. Якщо знехтувати даним елементом, конструкція приречена на втрату функціональності. У свою чергу, виробництво торцевих днищ напівсферичної форми можливо тільки в промислових умовах.

Експлуатація виготовленої своїми руками ємності по ряду причин буде небезпечною.


Акумулююча ємність для електрокотла.

Акумулятор тепла може застосовуватися не тільки в системі з твердопаливним котлом, але й спільно з електрокотлами. Зміст установки чисто економічний. Електрокотел працюватиме вночі, використовуючи більш вигідний нічний тариф, а акумулююча ємність буде забезпечувати безперервну подачу тепла протягом дня.

Характеристики загальні:

Виробник: Корді.
Країна виробник: Україна.
Об'єм бака: 400 л.
Максимальний тиск в баку: 4 бар.
Максимальна температура в баку: 95 С.
Матеріал изоляції: Пенополіуретан.
Количество теплообмінників: 2 шт.
Матеріал теплообмінника: Мідь.
Максимальная температура теплоносителя в баке: 95 С.
Вага: 94 кг.
Гарантійний термін: 30 мес.

Габаритні розміри.
Діаметр (без ізоляції): 600 мм.
Висота: 1750 мм.