ТЕПЛОБАКИ. ТЕПЛОВІ БАКИ. ТЕПЛОВІ АКУМУЛЯТОРИ.ТЕПЛОБАКИ, ТЕПЛОВІ БАКИ, ТЕПЛОВІ АКУМУЛЯТОРИ

Каталог, прайс.

Теплобаки
ВТА-1, ВТА-2, ВТА-3, ВТА-4

 

 

Теплобаки - теплові баки ВТА-1, ВТА-2, ВТА-3, ВТА-4

Теплобаки, теплові акумулятори даної серії виготовлені з чорної сталі. Вони призначені для акумуляції тепла від різноманітних джерел теплопостачання (сонячні колектори, твердопаливний, електричний і газовий котли, тепловий насос) для подальшого використання на потреби опалення. Моделі ВТА-1 і ВТА-2 мають можливість приготування гарячої води проточним теплообмінником із нержавіючої сталі, що дозволяє уникнути утворення бактерій легіонел. Теплоакумулятори даної серії мають можливість установки електричних ТЕНів.

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 5000 л).
 • робочий тиск на стороні гріючого контура 6 бар.
 • робочий тиск теплообмінника ГВП 10 бар.
 • робочий тиск бака 3 бар.

Технічні характеристики

   

Теплобаки
ВТА-1-СОЛАР ПЛЮС

 Теплові баки - теплові акумулятори  ВТА-1-СОЛАР ПЛЮС

“Більше тепла від сонця!” - це твердження ідеально характеризує головну особливість даної моделі. Теплоакумулятор ВТА-1-СОЛАР ПЛЮС має збільшений теплообмінник ГВП, частина котрого розташована безпосередньо в середині теплообмінника для сонячних колекторів. При цьому підвищується ефективність його роботи за рахунок більшого градієнта температур теплоносія в баку акумулятора тепла і теплоносія контура сонячних колекторів.

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 2000 л).
 • робочий тиск на стороні гріючого контура 6 бар.
 • робочий тиск теплообмінника ГВП 10 бар.
 • робочий тиск бака 3 бар.

Технічні характеристики

 

Теплобаки
ВТА-4-ЕКОНОМ

 

 Теплобаки ВТА-4-ЕКОНОМ

Основною перевагою теплоакумулятора даної моделі є простота конструкції і зменшена вартість виробу, якої вдалося досягти за рахунок мінімізації кількості приєднувальних патрубків і відсутності фланця. Тепловий акумулятор ВТА-4-ЕКОНОМ розроблений компанією “Теплобак” для використання в системах опалення в парі з твердопаливним котлом. Установка теплового акумулятора забезпечує стабільний режим роботи систем опалення та значно підвищує безпеку і ефективність використання твердопаливного котла в якості джерела тепла.

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 5000 л).
 • робочий тиск бака 3 бар.

Технічні характеристики

 

Теплобаки
Бак в баку
ВТА/Н-1, ВТА/Н-1-СОЛАР ПЛЮС

 

 

Теплобаки (теплові акумулятори бак в баку) ВТА/Н-1, ВТА/Н-1-СОЛАР ПЛЮС

Завдяки технології бак в баку теплоакумулятор ВТА/Н-1 поєднує в собі переваги накопичувального бойлера і бака-акумулятора тепла. Бак призначений для одночасного використання в системах опалення, а також приготування гарячої води. Завдяки вмонтованому теплообміннику до бака можливо одночасно підключити сонячний колектор та інші теплогенератори (тепловий насос, газовий, твердопаливний, електричний котел і т.д.). Внутрішня ємкість виготовлена з високоякісної харчової нержавіючої сталі з хвилеподібними стінками, що дозволяє збільшити площу теплообміну, підвищити жорсткість і стійкість до зовнішнього тиску. За рахунок термічних розширень внутрішній бак теплоакумулятора самоочищується від накипу.

Особливістю моделі ВТА/Н-1-СОЛАР ПЛЮС є збільшений внутрішній бак, частина котрого розташована безпосередньо в середині теплообмінника для сонячних колекторів. Таким чином підвищується ефективність його роботи за рахунок більшого градієнта температур теплоносія в баку акумулятора тепла і теплоносія контуру сонячних колекторів.

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 2000 л).
  робочий тиск на стороні гріючого контура 6 бар.
 • робочий тиск внутрішнього бака 6 бар.
 • робочий тиск зовнішнього бака 3 бар.

Технічні характеристики


Теплобаки з нержавіючої сталі ВТН-1

 

 

 

Теплобаки (теплові акумулятори) з нержавіючої сталі ВТН-1

Теплоакумулятор ВТН-1 виготовляється із харчової нержавіючої сталі марок AISI 304, 316, 321, завдяки чому досягається необхідний рівень антикорозійного захисту. Гладка внутрішня поверхня запобігає утворенню накипу на стінках бака і теплообмінників. Таким чином даний виріб буде ідеальним для використання на об’єктах з підвищеними санітарними вимогами до якості води (харчова промисловість, заклади готельно-ресторанного комплексу, лікувальні установи і т.д.).

Теплоакумулятор ВТН-1 обладнаний двома стаціонарними теплообмінниками, які дають можливість експлуатувати бак в бівалентних системах нагріву. Нижній теплообмінник зазвичай приєднується до низькотемпетратурних джерел тепла (сонячний колектор, тепловий насос, установки утилізації тепла), а верхній в свою чергу до високотемпературних (газовий, електричний котел), і використовується для догріву води до необхідної температури.

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 1500 л).
 • робочий тиск в кожному теплообміннику 10 бар.
 • робочий тиск бака 6 бар.

Технічні характеристики

 

Теплобаки з нержавіючої сталі ВТН-3

 

 

 

Теплобаки з нержавіючої сталі ВТН-3

Теплоакумулятор ВТН-3 виготовляється із харчової нержавіючої сталі марок AISI 304, 316, 321, завдяки чому досягається необхідний рівень антикорозійного захисту. Гладка внутрішня поверхня запобігає утворенню накипу на стінках бака і теплообмінників. Таким чином даний виріб буде ідеальним для використання на об’єктах з підвищеними санітарними вимогами до якості води (харчова промисловість, заклади готельно-ресторанного комплексу, лікувальні установи і т.д.). Дана модель використовується в якості бака-накопичувача гарячої або холодної води. ВТН-3 відмінно працює в системах «турбо-бойлер», при цьому добре використовується ефект пошарового накопичення гарячої води (зверху-вниз).

Переваги :

 • широкий модельний ряд (об'єм бака від 400 до 3000 л).
 • робочий тиск бака 6 бар.

Технічні характеристики