SUMMER. РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ SUMMER.SUMMER.
РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ SUMMER.


Каталог, прайс.

 

Біметалевий радіатор опалення.

На сьогоднішній день найпоширенішою є водяна радіаторна система опалення, коли нагрітий теплоносій віддає тепло опалюваних приміщень за допомогою радіаторів.

У двох словах, що з себе представляють біметалічні радіатори? Радіатор виготовляють з двох металів: алюміній і сталь. Задача алюмінію (оскільки у цього металу висока тепловіддача) передавати тепло приміщенню. Саме з алюмінію і виконаний каркас радіатора. З стали виконаний стрежень, який контактує з водою. Сталь не піддається окисленню, корозії, що не скажеш про алюміній.   

Ви плануєте поміняти радіатори в квартирі з ЦО або в приватному будинку з автономним опаленням? Біметалічні радіатори відмінно впораються з опаленням будь-якого приміщення! Завдяки сталевому стрижню, цьому радіатора не страшні ні гідравлічні удари, ні якість теплоносія. Секційні біметалічні радіатори поставляються в упаковках по 10 шт, але можна зібрати будь-яку довжину, залежно від площі приміщення.

Біметалеві радіатори зовні схожі на алюмінієві, а влаштовані вони таким чином, що всередині алюмінієвого корпусу впресовані металеві трубки. Завдяки такій конструктивній особливості - біметалеві радіатори здатні витримувати порівняно великі тиску (до 25 атмосфер) та їх допускається встановлювати в централізованих системах опалення.

Для підключення біметалічних радіаторів знадобляться:

- Кран Маєвського (воздуховідвідчик).
- Перехідники.
- Кронштейни.
- Заглушки.

Також можна придбати комплекти для підключення радіаторів з усіма необхідними елементами.

Основні характеристики:

Маса секції: 1,35 кг.
Потужність: 136 Вт.
Обьем секції: 0,19 л.
Розмір: 550х76х75 (ВхГхШ).
Конструкція радіатора-секційна.

SUMMER BIMETAL призначені для установки в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель.