КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ SAS NWT.КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ SAS NWT

Каталог, прайс.

КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ
SAS NWT

 

Твердопаливний котел SAS NWT.

Твердопаливні котли SAS NWT
- котли з сучасною конструкцією, що працюють за принципом нижнього спалювання твердого палива з трирівневої системою камери згоряння з використанням котлової сталі марки P265GH товщиною 6мм. Котел оснащений контролером (регулятором температури) і вентилятором піддуву, який забезпечує більшу стабільність в роботі і має значну економію у витраті палива.

Основним паливом для цього твердопаливного котла є вугілля. Це паливо гарантує заявлену потужність. Також з гарною ефективністю можна спалювати деревину в різних формах, брикети, торф. Котли SAS NWT працюють з використанням примусового повітряного потоку, завдяки вентилятору керованого електронним блоком. Суть роботи в тому, що температура в твердопаливних котлах підтримується точно така, яку задає користувач на контролері. Контролер оснащений датчиками які вимірюють температуру води в котлі і на основі цього вентилятор подає необхідну кількість повітря в камеру згоряння. Тривалість процесу спалювання наповненого котла, залежно від способу регулювання (регулятор тяги повітря або мікропроцесорний контролер) складає від 6 до 16 годин.

Твердопаливний котел з ручною подачею палива і трьохтяговою системою камер спалювання, оснащений контролером (регулятором температури) і нагнітальним вентилятором. Основним паливом є кам'яне вугілля сортименту горіх, альтернативним - суміш кам'яного вугілля сортименту горіх (70%) і сортименту дрібниця (30%). Працює з використанням примусової тяги. Температура котла підтримується на встановленому рівні контролером. Рекомендується використовувати утеплений димар з нержавіючої сталі.

Твердопаливний котел SAS NWT призначений для спалювання твердих видів палива:

- Торфобрикет.
- Кам'яне вугілля.
- Деревина різних видів.

Деревину безперечно потрібно піддати старінню на протязі одного року. Використання сирої деревини знижує коефіцієнт корисної дії котла і впливає ресурс служби котла.

Переваги котлів SAS NWT :

 • Екологічно чисті котли.
 • Офіційна гарантія на котел.
 • Широкий діапазон потужності.
 • Наявність регулятора процесу горіння.
 • Ефективне використання енергоресурсів.
 • Автоматичне регулювання процесу горіння на основі PID-алгоритму.
 • Теплообмінник котла виконаний з сертифікованої котлової сталі Р265GH товщиною 6 мм.

  Технічні характеристики твердопаливного котла SAS NWT 12-48 кВт.

   

завантажити інструкцію