СУШАРКИ ДЛЯ РУШНИКІВ POLYWARM. РУШНИКОСУШКИ POLYWARM. ПОЛОТЕНЧИКИ POLYWARM.РУШНИКОСУШКИ POLYWARM.
Полотенчик, сушка для рушників, рушникосушарка, Polywarm.


Каталог, прайс.


Враховуючи досвід зарубіжних фірм, що виробляють обігрівачи, також з чорного металу, ТОВ "Поліварм" вирішило виробляти рушникосушки, що розраховані безпосередньо на вітчизняні умови експлуатації. Антикорозійна обробка металу, подвійне полімерне покриття, товщина труб, розраховані на вітчизняні системи опалювання. Удосконалення технології пайки з'єднувальних швів дозволило виробляти рушникосушки, які не поступаються кращим європейським прикладам. З асортименту нашої продукції Ви можете вибрати рушникосушки такого профілю, розміру і потужності, які ідеально впишуться у Ваше приміщення. Рушникосушки призначені для монтування в автономній системі опалення, окрім моделі ОВДА, яка призначена для систем центрального опалення.

Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з моменту реалізації через рознічіную мережу, окрім моделі ОВДА. Якщо немає можливості вмонтувати обігрівач в систему опалення, його можна підключити в електромережу за допомогою електричного тена. При правильному підборі тена зберігаються всі робочі параметри обігрівача.

Сучасні технології виробництва, надійні партнери, кваліфіковані співробітники -ці фактори забезпечують виробничі потужності, які дозволяють ТОВ "Поліварм" не тільки забезпечити український ринок рушникосушок необхідною кількістю виробів, але й експортувати національний продукт.

Головні переваги рушникосушок нашого виробництва у порівнянні з імпортними аналогами, які представлені на вітчизняному ринку: хімічна антикорозійна обробка металу - фосфатування. Подвійне полімерне покриття французької порошковою фарбою Alesta
товщина стінок труб збільшена на 0,5 мм. Застосування методу зварювання-паяння кольоровим металом, який покращує якість і надійність з'єднувальних швів. кожен полотенцесушитель в індивідуальному порядку перевіряється на якість. Широкий асортимент; підтримка гарантій на наші вироби. Колір виробу можна вибрати по таблиці кольорів RAL.

Оптимальне співвідношення "ціна - якість"!


Переглянути відео:
"Як це працює. Автоматичне зварювання рушникосушок".