НАСОСИ ФЕКАЛЬНО-ДРЕНАЖНІ PEDROLLO.НАСОСИ ФЕКАЛЬНО-ДРЕНАЖНІ PEDROLLO

Каталог, прайс.

НАСОС ФЕКАЛЬНО - ДРЕНАЖНИЙ
PEDROLLO MC 50

 

Насос фекально-дренажний PEDROLLO MC 50

Фекальні насоси для стічних рідин. Фекальні насоси - це дренажні насоси, здатні перекачувати більші за розміром частинки. Фекальні насоси призначені для перекачування каналізаційних стічних вод із септиків та інших накопичувачів. Ці насоси можуть перебувати в резервуарі або ямі постійно та відкачувати вміст по мірі необхідності.

Фекальні насоси використовують як юридичні, так і фізичні особи. Насоси без проблем перекачують стічні води систем каналізації побутового сектору, підприємств промисловості та сільського господарства, медичних установ та інших організацій різних сфер економіки. Фекальні насоси – погружні установки, призначені для відкачування нефільтрованої води з дренажних колодязів, різних резервуарів, а також для ліквідації наслідків затоплення. Фекальні насоси плавають на поверхності, а поплавкові вимикачі запобігають сухому ходу. Фекальні насоси більш потужні та характеризуються підвищеною надійністю.

Фекальні насоси застосовуються для роботи з:

- Стічними водами.
- Стоками тваринного походження.
- Активними біологічними шламами.
- Сильно забрудненими або пінистими рідинами.
- Рідинами, що містять маслянисті, волокнисті або тверді частинки, включаючи ті, що не розбиваються.

Опис товару:

Фікальний насос Pedrollo MC 50. Професійні занурені двоканальні насоси, що характеризуються високим ККД та особливою міцністю, призначені для безперервного функціонування в режимі високих навантажень в промисловості та будівництві, розроблені спеціально для відкачування грязьових і стічних вод з присутністю твердих частинок, промислових скидів і відходів.

Характеристики:

Подача: до 800 л/хв (48 м3/год)
Напір: до 15 м.


Фекальний насос Pedrollo MC.

Фекальні насоси Pedrollo MC
призначені для підйому (перекачування) води зі значною і сильною ступенем забруднення, знайшли широке застосування як у домашньому так і в комунальному хозяйстве. Фекальні насоси Pedrollo MC оснащені двоканальним робочим колесом з нержавіючої сталі, яке забезпечує перекачку рідин з присутністю у суспензії коротко волокнистих твердих частинок діаметром до 50 мм.

Насоси Pedrollo MC.

Насоси Pedrollo MC рекомендуються для відводу стічних вод і нечистот, поверхневих вод, суміші води з мулом на таких об'єктах як дачі, котеджі і будинки індивідуальної забудови. Дуже часто насоси Pedrollo серії MC застосовують для спустошення колодязів, яких або резервуарів, там де не може впоратися дренажний насос через високий ступінь забруднення води. Насоси Pedrollo MCm відрізняються надійністю і довговічністю при стаціонарній експлуатації в автоматичному режимі, вони оснащені вимикачем поплавця що дає їм можливість працювати автоматично. Продуктивність насоса Pedrollo MCm до 1600 л / хв.

 

завантажити інструкцію