РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ MIRADO.РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ MIRADO

Каталог, прайс.

 

Біметалеві радіатори опалення.

На сьогоднішній день найпоширенішою є водяна радіаторна система опалення, коли нагрітий теплоносій віддає тепло опалюваних приміщень за допомогою радіаторів.

Чавунні радіатори стійкі до корозії і тому їх використовують в системах з низькою якістю води - це як правило централізовані системи опалення. Чавунні радіатори, завдяки великій ємності секцій і властивостями чавуну, досить тривалий час тримають температуру, а також стійкі до гідроударів, тому заслужили репутацію надійних і довговічних.

Алюмінієві радіатори в порівнянні з чавунними мають більш естетичний зовнішній вигляд, але мають меншу теплоємність (швидше остигають), також вони мене стійки перед великими перепадами температур і тиску. Для запобігання електрохімічної корозії в вузлах стикування алюмінієвих секцій з металевими трубами необхідно застосовувати перехідники.

Біметалеві радіатори зовні схожі на алюмінієві, а влаштовані вони таким чином, що всередині алюмінієвого корпусу впресовані металеві трубки. Завдяки такій конструктивній особливості - біметалеві радіатори здатні витримувати порівняно великі тиску (до 25 атмосфер) та їх допускається встановлювати в централізованих системах опалення.

Біметалічні радіатори Mirado (Мірадо) 500 виробляються в Україні компанією "San Teh Rai" на якісному європейському обладнанні, з урахуванням сучасних стандартів якості продукції. Підприємство Сантехрай має міжнародний сертифікат з управління якістю - ISO 9001. При розробці і виробництві радіаторів використовуються останні досягнення техніки. Збірка здійснюється на обладнанні виробництва Італії та Швейцарії. Правильний розподіл конвекції теплого повітря досягнуто за рахунок двох пелюсток розташованих у верхній частині, а метал, покритий алюмінієм, робить дану модель значно надійніше. Біметалічний радіатор Mirado витримує тиск в 30 атм., що робить його гарним рішенням навіть для найвимогливіших по техніки експлуатації приміщень.

Технічні (робочі) характеристики біметалічних радіаторів Mirado:

Підходять для вітчизняних систем центрального опалення.
Максимальна температура теплоносія: - 110 ° С.
Тепловіддача однієї секції при Т= 70 - 178 Ватт.
Матеріал радіатора: сталь-алюміній.
Міжосьова відстань: 500 мм.
Обпресувальні тиск: 45 атм.
Робочий тиск: 30 атм.
Висока тепловіддача.
Надійна конструкція.

Переглянути відео: "Радіатор MIRADO. Виробництво".

Переглянути відео: "Ливарний цех радіаторів MIRADO".


Переглянути відео: "Шліфування і збірка радіаторів MIRADO".


Переглянути відео: "Цех фарбування радіаторів MIRADO".