РАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ MIRADO.РАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ MIRADO

Каталог, прайс.

 

Алюмінієві радіатори в порівнянні з чавунними мають більш естетичний зовнішній вигляд, але мають меншу теплоємність (швидше остигають), також вони мене стійки перед великими перепадами температур і тиску. Для запобігання електрохімічної корозії в вузлах стикування алюмінієвих секцій з металевими трубами необхідно застосовувати перехідники.

Алюмінієві радіатори застосовуються лише у автономних системах опалення.

Вибір радіаторів для автономної системи опалення.

Існує думка, що чавунні радіатори незважаючи на грубі зовнішні форми, все таки більш надійно обігрівають. Однак це спрощений і поверхневий погляд на питання. Для того щоб чавунний радіатор за такий же час нагрів приміщення, як і сталевий, йому необхідно пропустити через себе в 7 разів більше теплоносія, при цьому його температура повинна бути більше десь на 20 градусів С, але ж це призведе до більшого витраті палива і до необхідності більш продуктивних циркуляційних насосів.

Визначаючись з вибором радіаторів, слід відповісти на питання - в якій системі опалення він буде експлуатуватися? Приватний будинок з автономним опаленням або квартира з централізованим опаленням - це різко відрізняються умови експлуатації. Головна відмінність - більш високий тиск, підвищений вміст кисню в теплоносії, а також можливий злив води з системи в міжсезоння при центральному опаленні. Для приватного будинку з автономним опаленням найбільш підійдуть сталеві та алюмінієві радіатори. Якщо наша мета заміна радіаторів в квартирі, то необхідно знати тиск в системі опалення. Робочий тиск з системі не повинен бути вище показань робочого тиску самого радіатора.

Опис:

Алюмінієві радіатори Mirado виготовляються на найсучаснішому заводі, розташованому на території України. У виробництві використовується передові технології і високотехнологічне обладнання європейських виробників. Виготовлення радіаторів здійснюється методом лиття під тиском. Кожна секція має високу однорідність матеріалу по всьому об'єму і по товщині стінок. Це сприяє збільшенню міцності радіатора і швидкості теплообміну. Всі 100% радіаторів Mirado на виході з виробництва піддається пневматичним, і вибірково гідравлічним випробуванням. Такі заходи гарантують відповідність технічних характеристик проектними даними.

Гідності алюмінієвих радіаторів Mirado:

Оптимальне перетин каналу - ОВАЛ.
Висока тепловіддача кожної секції.
Міцність.

Технічні (робочі) характеристики алюмінієвих радіаторів Mirado:

Довговічність покриття досягається за рахунок двоступінчастого фарбування методом анафорезу і електростатичного напилення порошковою фарбою.
Усередині радіатори оброблені антикорозійним покриттям.
Високотехнологічна подвійна покраска.
Надлишковий робочий тиск 1,6 МПа.
Температура теплоносія: 110 С.
RAL 9016-білосніжний відтінок.
Обпресовувальний тиск 5 МПа.
Естетичний зовнішній вигляд.
Міжосьова відстань: 500 мм.
Потужність секції: 190 Вт.
Тип підключення: бічне.
Вага (1-й секції): 1,28 кг.
Обсяг: 0,33 л.

Переглянути відео:
"Виробництво радіаторів компанії "MIRADO".

Переглянути відео:
"Ливарний цех радіаторів MIRADO".


Переглянути відео:
"Шліфування і збірка радіаторів MIRADO".


Переглянути відео:
"Цех фарбування радіаторів MIRADO".