СУШАРКИ ДЛЯ РУШНИКІВ MARIO. РУШНИКОСУШКИ MARIO. ПОЛОТЕНЧИКИ MARIO.РУШНИКОСУШКИ MARIO. СУШАРКИ ДО РУШНИКІВ.

Каталог, прайс.Виробничий комплекс «Маріо» знаходиться в місті Літин, Вінницької області і займає територію близько 10 тис. м.кв.
Виробниче підприємство «Маріо» з тисячі дев'ятсот дев'яносто вісім року є провідним українським виробником полотенцесушителей і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Дизайн-радіатори «Маріо» користуються великим попитом на всій території України, експортується в Росію, Білорусію, Казахстан, Молдову, Швецію, Польщу, Латвію, Угорщину, Великобританію. На підприємстві працює близько 200 співробітників, кожен з яких є висококваліфікованим фахівцем у своїй сфері. Крім того, всередині компанії діє система навчання персоналу, яка дозволяє не тільки формувати необхідні вміння та навички у нових співробітників, але й постійно підвищувати кваліфікацію досвідчених фахівців. У процесі виробництва використовується виключно нержавіюча сталь провідних європейських виробників, призначена для роботи в опалювальних системах. Це український виробник нержавіючих труб - «Композит», який закуповує метал фірм OUTOKUMPU - Фінляндія і ACERINOX - Іспанія.

Марка металу використовуваного для виробництва: AISI 304, що відповідає марці стали 08Х18Н10, ГОСТ 11068-81. Це аустенітна сталь, з низьким вмістом вуглецю, стійка до межкристаллической корозії з високою міцністю при низьких температурах. У процесі зварювання використовуються технології ТIG (зварювання неплавким електродом в середовищі інертного газу) і лазерного шва, які дозволяють домогтися найвищого коефіцієнта міцності. Вся продукція компанії «Маріо» відповідає європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442.


Переглянути анімаційне відео:
"Як це працює? Автоматичне зварювання рушникосушок".

Переглянути відео:
Сушарка до рушників MARIO.

Переглянути відео:
Презентація заводу MARIO.