КОТЛИ ОПАЛЮВАЛЬНІ СТАЛЕВІ. КОЛВІ.КОТЛИ ОПАЛЮВАЛЬНІ СТАЛЕВІ КОЛВІ

Каталог, прайс.

 

 Котли опалювальні сталеві КОЛВІ

Котли опалювальні сталеві КОЛВІ КТК, (далі в тексті - котли) призначені для опалення будівель і споруд житлового, комунально-побутового і виробничого призначення з температурою теплоносія до 90 ° С, з використанням в якості палива антрациту, кам'яного вугілля або деревини; а так само для гарячого водопостачання, при використанні проміжного теплообмінника. Котли можуть працювати як у відкритих, так і в закритих системах опалення, з примусовою і природньою циркуляцією теплоносія. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні твердого палива. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного завантаження твердого палива.

Корпус котла зварений з листової вуглецевої сталі і ізольований шаром мінеральної вати товщиною 50 мм.

Корпус складається з топки 2 і конвективного газоходу.
Над топкою 2 розташований екран-турбулізатор 3 для завихрення потоку продуктів згоряння.
У нижній частині топки розташована колосникові решѐтка 5, і відкривається решітка 12.
Під колосникових решткою встановлений піддон 6 для збору золи та шлаку.
Повітряною заслінкою 14 і шибером 7, який встановлений в димоході, підбирається оптимальний режим надходження повітря, який забезпечує повне згорання палива.

Габаритні розміри котла:

На передній стінці корпусу котла розташовані завантажувальна двері 11 і двері розпалу й очищення 13, на якій встановлена повітряна заслінка 14 з віссю тяги. У верхній частині корпусу встановлений показує термометр 10, який з’єднаний з датчиком температури. Датчик температури розташований у верхній частині котла з лівого боку.

Корпус котла облицьований сталевими декоративними панелями. На правій бічній панелі встановлена муфта 9 із заглушкою для підключення регулятора тяги.

На задній стінці корпусу котла розташовані димохід 4 з шибером 7. Патрубок для подачі теплоносія в систему опалення 8 знаходиться у верхній частині котла. Патрубки зворотної подачі 15 знаходяться з правого і лівого боку котла, дане розташування создаѐт зручність для монтажу котла в систему опалення. призначені для опалення будівель і споруд житлового, комунально-побутового і виробничого призначення з температурою теплоносія до 90 °С, з використанням в якості палива антрациту, кам'яного вугілля або деревини. Так само для гарячого водопостачання, при використанні проміжного теплообмінника.

Котли можуть працювати як у відкритих, так і в закритих системах опалення, з примусовою і природною циркуляцією теплоносія. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні твердого палива.

Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного завантаження твердого палива.

завантажити інструкцію на Колві 12, 15, 18, 25, 50