ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ KOTLOFF.ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ KOTLOFF WS/WSU 22-52

Каталог, прайс.

KOTLOFF
Твердопаливні котли тривалого горіння

 


Твердопаливний котел довготривалого горіння KOTLOFF WSU, WS.

Загальна інформація:

Твердопаливні котли KOTLOFF призначені для опалення будівель і споруд житлового, комунально-побутового та виробничого призначення з температурою теплоносія до 90 ° С з використанням в якості палива деревини, деревних відходів, паливних брикетів або пелет.

Котли серії KotlOFF WSU призначені для опалення будівель і споруд житлового, комунально-побутового та виробничого призначення з температурою теплоносія до 90 ° С, з використанням в якості палива вугілля, деревини, деревних відходів, паливних брикетів або пелет; а також для гарячого водопостачання при використанні проміжного теплообмінника.

KOTLOFF WS. Паливо: дрова, пелети, тріска.


KOTLOFF WSU. Паливо: дрова, брікети, вугілля
.

Котли можуть працювати як у відкритих, так і в закритих системах опалення, з примусовою і природною циркуляцією теплоносія. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні твердого палива.

Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного завантаження твердого палива.

завантажити інструкцію  


Твердопаливні котли тривалого горіння
KOTLOFF WS

 


Твердопаливний котел довготривалого горіння KOTLOFF WS

Твердопаливний котел тривалого горіння KotlOFF WS - це сталевий циліндр, оточений іншим сталевим циліндром більшого діаметру, теплоізольований із захисною обшивкою. Між циліндрами нагрівається теплоносій (вода).

Переваги:

Твердопаливні котли - це теплотехнічні пристрої, принцип роботи яких полягає в згорянні твердого палива (дрова, вугілля, пелети та ін.) І надалі виділенні теплової енергії. Котли такого виду часто використовують, як головне джерело опалення, рідше як резервний. Донедавна твердопаливні котли не користувалися особливою популярністю, на що впливала масова газифікація країни і доступність підключення до газових магістралей і електрики. Але динамічне зростання цін на природний газ і електроенергію, знов звернув увагу населення на твердопаливні котли. Володіючи такими позитивними характеристиками, як низька ціна, простота в експлуатації, економічність, довговічність, доступність, широкий асортимент палива, автономність котла, електронезавісімость, високий ККД, твердопаливні котли Україна міцно зайняли свою нішу на ринку теплотехнічного устаткування.

Але, як і будь-які інші прилади, котли мають свої мінуси:
Потреба в окремому приміщенні для запасів сировини. Установка котла відбувається в окремій кімнаті, так як існує можливість поширення сажі по інших приміщеннях. Необхідно суворо дотримуватися вимог по пожежобезпеки. Складність при автоматизації процесу згоряння палива.

Технічні характеристики:Різновиди котлів, що працюють на твердому паливі:


Традиційні (чавунні або сталеві) - сировина закладається в спеціальну топкову камеру, а повітря подається за допомогою природної тяги.

Піролізні або газогенераторні - переробляють дрова при високих температурах і мінімальної концентрації кисню, при цьому виділяється маса горючого газу, який згораючи, перетворюється в тепло.

Тривалого горіння - постачання повітрям реалізується зверху, паливо закладається у великому обсязі. Працюють котли на одному завантаженні сировини від 5 до 14 днів.


Під брендом KotlOFF виробляються:

- Котли тривалого горіння KotlOFF WS.
- Побутові твердопаливні котли KotlOFF WS.
- Промислові твердопаливні котли KotlOFF WS.
- Твердопаливні котли тривалого горіння KotlOFF WS.

Котли тривалого горіння KotlOFF WS комплектуються:

Запобіжний скидний клапан 1/2 "2 бар.
Котел тривалого горіння KotlOFF WS.
Експлуатаційна документація.
Механічний регулятор тяги.
Совок. Скребок.

Специфіка конструкції котлів KotlOFF дає можливість продуктивно застосовувати теплову енергію, що виділяється при горінні твердого сировини.

Режим роботи твердопаливних котлів передбачено тільки в ручному режимі. Купити твердопаливний котел від бренду KotlOFF - означає забезпечити своє житло, промислове або адміністративна будівля теплотою і гарячою водою, якщо попередньо підключити проміжний теплообмінник.

Котли можуть працювати в різних системах опалення, з примусовим і природним кругообігом теплоносія.

 

завантажити інструкцію  


Твердопаливні котли тривалого горіння
KOTLOFF WSU

 


Твердопаливний котел довготривалого горіння KOTLOFF WSU

Твердопаливні котли - це пристрої, що працюють на твердому паливі, наприклад, деревині, дрібнозернистому вугіллі, коксі, пеллетах та ін. Під час згоряння сировини виділяється теплова енергія, яка здатна ефективно обігріти як маленьке, так і велике приміщення. З недавніх пір твердопаливні котли почали користуватися широкою популярністю, це частково пов'язано з підвищенням цін на газ і електрику, а також зі зручним і недорогим сировиною для таких котлів. Найчастіше в якості палива використовується деревина, яка є поновлюваним ресурсом, також широко застосовуються її спресовані відходи - пелети.

Компанія «KotlOFF» є надійним виробником якісного теплоенергетичної техніки не тільки на ринку України, але і за кордоном.

Котли тривалого горіння «Котлофф» WSU призначені для обігріву будівель комунально-побутового і виробничого призначення, з температурою теплоносія до 90 ° С і використанням твердого сировини. При необхідності забезпечити гаряче водопостачання до казанів тривалого горіння підключають проміжний теплообмінник. У котлах тривалого горіння передбачено один вид завантаження палива - ручний, автоматичний відсутня.

Під брендом «KotlOFF» випускається високоякісна продукція у сфері теплопостачання: Твердопаливні котли тривалого горіння «Котлофф» WSU. Побутові твердопаливні котли «Котлофф» WSU. Промислові твердопаливні котли «Котлофф» WSU.

Технічні характеристики:Твердопаливні котли Україна виробництва «Котлофф» мають безліч переваг: Робота у відкритих і закритих системах опалення, незалежно від виду циркуляції теплоносія. Довговічні, надійні, зносостійкі. ККД 90%. Економічні, завдяки «верхньому» і «верхньо - нижньому» спалюванню палива.

Специфіка конструкції передбачає невисоку інтенсивність горіння, що максимально збільшує тривалість горіння, цей параметр також залежить від обсягу камери згоряння. Можливість роботи котла при одній закладці палива 5-14 днів. Висока тепловіддача.

Через невисоку температури горіння збільшується період експлуатації котла. Доступність і простота в обслуговуванні. Ергономічний дизайн.

Купити твердопаливний котел «KotlOFF» - це зробити довгострокову і сприятливу інвестицію в забезпечення житлових або промислових будівель теплоенергією, адже довговічність і висока якість обладнання цього бренду доведено часом і позитивними відгуками вдячних клієнтів.

  завантажити інструкцію