ESBE. АКСЕСУАРИ ДО ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ.ESBE АКСЕСУАРИ ДО ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

Каталог, прайс.

 

 


ESBE:


"Метою наших продуктів є внесок в покращення мікроклімату всередині приміщень шляхом регулювання температури в будівлях з акцентом на енергоефективності та високій економічній вигоді для наших клієнтів."Опис продукції:

Аксесуари до тпк, клапан поворотний змішувальний 3-ходовий, різне, клапан поворотний змішувальний 4-ходовий, клапан термічний 3-ходовий, клапан термостатичний 3-ходовий, насос Ladomatt, сервопривід, термостат Arthermo, термостат Arthermo капілярний, патрон термостатичний та інше.


Переваги:

Всі ці пристрої об'єднує одне: вони забезпечують комфорт, надійність і економічність.
Якісне та надійне обладнання.

Продукція Шведської компанії.

Ротаційні клапани та приводи ESBE регулюють комфорт і тепло в будинках міліонів людей. Ми пропонуємо широкий асортимент ротаційних клапанів самих різних конструкцій для регулювання систем опалення та охолодження. Додайте до цього безліч різних електроприводів, просто і швидко встановлюються на клапанах. Забезпечуючи повний контроль над пристроєм, вони гарантують вам надійність, економічність та ефективність в експлуатації на багато років вперед.

Вибір контролерів ESBE з роками стає все різноманітнішим.
З появою нових контролерів серій CRA, CRB і CUA можна запропонувати контроль за допомогою датчиків як зовнішньої, так і внутрішньої температури.
Паралельно, як завжди, - регулятори постійної температури.

Термостатичні пристрої.

Серії наших термостатичних змішувальних клапанів перетворили інженерів з монтажу в героїв по всій Європі. Основною вимогою для забезпечення безпеки системи гарячого водопостачання є запобігання двох важливих явищ: бактерії легіонелли і ошпаріваніе..

ESBE - обладнання для контролю за дією систем опалення.


Арматура для регулювання витрат води:

Поворотні змішувальні клапаниПеремикаючі (відвідні) клапани серії VRG 230Використання:

Поворотні клапани VRG 230 компактні за своїми розмірами, міцні і практично не допускають витоку. Вони призначені для використання з системами опалення, нагріву від сонячних батарей, вентиляції, комфортного охолодження, питного водоспоживання та зональних опалювальних систем. Клапани виконані із спеціального сплаву на основі латуні DZR, який дозволяє використовувати їх для перемикання, без необхідності регулювання.

Для управління клапаном використовуються рукояті з плавним регулюванням і високою чутливістю, оснащені кінцевими обмежувачами. Клапани можна легко автоматизувати, використовуючи їх разом з приводами ESBE. Клапани цієї серії випускаються з діаметром DN 20 – 50, в двох варіантах – з внутрішньої і зовнішньої різьбою. Вони оснащені компресійними фітингами, розрахованими на труби із зовнішнім діаметром 22 і 28 мм. В якості додаткового ущільнювача можна встановити ще одну прокладку, без необхідності демонтажу або зливу системи, якщо тільки вона не перебуває під тиском.


Електричні приводи для клапанів


Використання:

Електроприводи ARA 600 використовуються для автоматизації управління змішувальними клапанами ESBE ротаційного типу. Вони бувають триточковими, двоточковими і пропорційними. Триточкові електроприводи використовуються для автоматизації управління змішувальними клапанами ESBE ротаційного типу, розміром DN 15 – 50.

Діапазон дії приводів – 90 градусів; ними також можна керувати вручну за допомогою рукоятки. Управління всіх приводів цієї серії здійснюється за допомогою триточкового сигналу. Вони розраховані на змінний струм 24В або 230В, 50Гц.

Діапазон дії приводів становить 30 – 1200 сек. Двоточкові електроприводи використовуються для автоматизації управління переключаючими клапанами ESBE ротаційного типу, розміром DN 15 – 50. Діапазон дії приводів – 90 градусів; ними також можна керувати вручну за допомогою рукоятки.

Управління всіх приводів цієї серії здійснюється за допомогою двоточкового сигналу, але вони сумісні також і з триточковим сигналом. Вони розраховані на змінний струм 24В або 230В, 50Гц.

Діапазон дії приводів становить 15 – 60 сек. Пропорційні електроприводи використовуються для автоматизації управління змішувальними клапанами ESBE ротаційного типу, розміром DN 15 – 50 наступних серій.

Діапазон дії приводів – 90 градусів; ними також можна керувати вручну за допомогою рукоятки. У комплекті постачається перехідник і з’єднувальний кабель довжиною 1,5 м. Управління всіх приводів цієї серії здійснюється за допомогою пропорціонального сигналу, але вони сумісні також і з дво-, і з триточковим сигналом.

Вони розраховані на змінний струм 24В або 230В, 50Гц або 60Гц. Діапазон дії приводів залежить від конкретної моделі (від 15 до 120 сек.).


Термостатичні змішувальні клапани серії VTA та VTS


- Термостатичні змішувальні клапани серії VTA (тепла підлога, ГВП, опалення)
- Термостатичні змішувальні клапани серії VTS (сонячні колектори)


Переключаючий трьохходовий клапан VZA ESBE

Використання:

ESBE VZA – це триходові клапани, призначені для відведення теплоносія із систем опалення, вентиляції, комфортного охолодження, опалення підлог і зональних опалювальних систем. Такі клапани дають можливості швидко змінити напрям течії теплоносія з одного контуру в інший.

Під’єднується за допомогою зовнішньої різьби або через фітінг компресійного типу.
Перемикання потоку теплоносія здійснюється при надходженні сигналу від керуючого пристрою.
При відключенні приводу, клапан перемикання займає серединну позицію, коли теплоносій може проходити в обидві сторони. Напрямок потоку показується на індикаторі.

Клапани VZA компактні, легкі як в установці і використанні, так і в технічному обслуговуванні. Всі основні деталі відвідних клапанів взаємозамінні. Привід клапана можна замінити, не демонтуючи всю систему, тільки знизивши тиск теплоносія до нульового.


Арматура до твердопаливних котлів:з – ходовий термічний клапан VTC 311 ESBE

Термічний клапан Esbe серії VTC300 застосовується для котлів потужністю до 30 кВт.

Захищає котел:

від низькотемпературної корозії (при низькотемпературній корозії котел може вийти з ладу вже за 2 роки); від забруднення димоходу сажею ; від появи дьогтю, який стікає з димоходу; від налипання смол на теплообміннику твердопаливного котла (при налипанні смол на теплообмінник котла, ККД твердопаливного котла зменшується на 50%);

Функціонування:

Підвищує ККД котла. Клапан не потребує додаткового налаштування. В клапані знаходиться термостат, який починає відкривати під’єднання А при температурі 45°С, 55°С, 60°С, 70°С або 80 °С. Під’єднання А відкривається повністю, якщо температура піднялась на 10°С вище температури термостата.


з – ходовий термічний клапан VTC 511 ESBEТермічний клапан Esbe серії VTC511 застосовується для котлів потужністю до 150 кВт.

Захищає котел:

від низькотемпературної корозії (при низькотемпературній корозії котел може вийти з ладу вже за 2 роки);
від забруднення димоходу сажею ;
від появи дьогтю, який стікає з димоходу;
від налипання смол на теплообміннику твердопаливного котла (при налипанні смол на теплообмінник котла, ККД твердопаливного котла зменшується на 50%);

Функціонування:

Підвищує ККД котла. Клапан не потребує додаткового налаштування. В клапані знаходиться термостат, який починає відкривати під’єднання А при температурі 50°С, 55°С, 60°С, 65°С, 70°С або 75 °С. Під’єднання А відкривається повністю, якщо температура піднялась на 10°С вище температури термостата.

Компанія рекомендує підключати термічні клапани Esbe з байпасом для природньої циркуляції (на випадок коли пропало світло або вийшов з ладу циркуляційний насос). Це потрібно для уникнення аварійної ситуації. Безпека важливіша за будь-яку економію.

Якщо Ви не впевнені що монтажник, який має монтувати Ваш котел, не знає як це правильно зробити, Ви завжди можете звернутись до нас. Для захисту системи від замерзання при низьких температурах можна використовувати незамерзаючі рідини, що містять гліколь (до 50%).

Якщо ви захочете додати гліколь до води, це змінить її властивості, що призведе до зменшення теплоємності.

Сервіс і обслуговування:

Рекомендується монтувати на з’єднання запірну арматуру (крани) для полегшення обслуговування. При звичайному режимі експлуатації потреби в обслуговування немає. Але при необхідності можна легко замінити термостат.з – ходовий термічний клапан VTC 531 ESBE


Термічний клапан Esbe серії VTC531 застосовується для котлів потужністю до 150 кВт.

Захищає котел:

від низькотемпературної корозії (при низькотемпературній корозії котел може вийти з ладу вже за 2 роки); від забруднення димоходу сажею ; від появи дьогтю, який стікає з димоходу; від налипання смол на теплообміннику твердопаливного котла (при налипанні смол на теплообмінник котла, ККД твердопаливного котла зменшується на 50%);

Функціонування:

Підвищує ККД котла. Клапан не потребує додаткового налаштування.

В клапані знаходиться термостат, який починає відкривати під’єднання А при температурі 50°С, 55°С, 60°С, 65°С, 70°С або 75 °С. Під’єднання А відкривається повністю, якщо температура піднялась на 10°С вище температури термостата.
PN 10 бар Δp 100 кПа Tmax 110 °C Потужність від 40 до 150 кВт

Термостат: 50 °С, 55 °С, 60 °С, 70 °С, 75 °С


Змішувальний пристрій LTC 141 – 171 ESBE

PN 6 бар
Напруга 230 В
T - max 110 °C
Потужність 50/80/100 кВт.

Термостат: 50 °С, 55 °С, 60 °С, 70 °С, 75 °С

Використання:

Змішувальні пристрої LTC 141 – 171 призначені для використання з системами опалення, для захисту твердопаливних котлів потужністю до 100кВт від низькотемпературної корозії і забруднення газоходу, а також для збільшення ефективності завантаження накопичувальних баків. Постійна висока температура теплоносія також збільшує ККД котла.

Для захисту системи від замерзання при низьких температурах можна як теплоносіїв використовувати незамерзаючі рідини, що містять гліколь (до 50%). Якщо ви захочете додати гліколь до води, це збільшить її в’язкість і змінить властивості, що призведе до зменшення теплоємності.

Пристрої LTC100 легкі в монтажі і обслуговуванні. В систему вбудований термостатичний клапан і насос, а сам пристрій захищене оболонкою з термоізоляційного матеріалу та обладнано термометрами.

Змішувальні пристрої цієї серії можуть функціонувати навіть при зупинці подачі енергії, за рахунок спеціальної функції інтегрованої циркуляції.

   завантажити каталог