РАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ ELITE.РАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ ELITE

Каталог, прайс.

 

Алюмінієві радіатори застосовуються лише у автономних системах опалення.

Вибір радіаторів для автономної системи опалення.

Існує думка, що чавунні радіатори незважаючи на грубі зовнішні форми, все таки більш надійно обігрівають. Однак це спрощений і поверхневий погляд на питання. Для того щоб чавунний радіатор за такий же час нагрів приміщення, як і сталевий, йому необхідно пропустити через себе в 7 разів більше теплоносія, при цьому його температура повинна бути більше десь на 20 ºC, але ж це призведе до більшого витраті палива і до необхідності більш продуктивних циркуляційних насосів.

Визначаючись з вибором радіаторів, слід відповісти на питання - в якій системі опалення він буде експлуатуватися? Приватний будинок з автономним опаленням або квартира з централізованим опаленням - це різко відрізняються умови експлуатації. Головна відмінність - більш високий тиск, підвищений вміст кисню в теплоносії, а також можливий злив води з системи в міжсезоння при центральному опаленні. Для приватного будинку з автономним опаленням найбільш підійдуть сталеві та алюмінієві радіатори. Якщо наша мета заміна радіаторів в квартирі, то необхідно знати тиск в системі опалення. Робочий тиск з системі не повинен бути вище показань робочого тиску самого радіатора.

Алюмінієві радіатори в порівнянні з чавунними мають більш естетичний зовнішній вигляд, але мають меншу теплоємність (швидше остигають), також вони мене стійки перед великими перепадами температур і тиску. Для запобігання
електрохімічної корозії в вузлах стикування алюмінієвих секцій з металевими трубами необхідно застосовувати перехідники.


Як правильно обрати радіатор опалення і що необхідно при цьому врахувати:

1. Технічні характеристики радіатора (один раз правильно підібрали - багато років в теплі).
2. Естетика - зовнішній вигляд (немаловажний фактор, особливо якщо прилад на увазі).
3. Вартість (в лютий мороз вигода від низької ціни забувається швидко, а додатковий масляний радіатор «з'їсть» більше за один сезон).

Алюмінієві радіатори опалення ELITE 500/70.
Алюмінієві радіатори ELITE - це унікальний сплав, робочий тиск -16 Атм.
Зовнішня поверхня радіатора забарвлена за спеціальною технологією: перший підготовчий шар з анафорезу, другий - електростатично напилений порошок поліестр-епоксидної смоли.

Технічні характеристики:

Маса: 1,1 кг.
Обсяг: 0,35 л.
Ширина: 80 мм.
Висота: 570 мм.
Довжина: 70 мм.
Матеріал: алюміній.
Робочий тиск: 16 Атм.
Міжосьова відстань: 500 мм.
Розрахункова потужність: 165 Вт.

Приклад розташування радіатора:Переглянути відео: "Виробництво радіаторів ELITE":