ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧІ. ТЕПЛОКЕРАМІКА DIMOL. ПАНЕЛЬ ТЕПЛОКЕРАМІЧНА DIMOL.ПАНЕЛЬ ТЕПЛОКЕРАМІЧНА DIMOL

Каталог, прайс.

 

Обігрівачі. Шукаєте економний спосіб обігріву?

Керамічні електропанелі DIMOL - альтернативне джерело опалення приміщень. З шаленим ростом цін на газове опалення в Україні, все більше мудрих господарів обирають сучасні системи електричного обігріву приміщень.

Керамічні теплові електропанелі не тільки економний, ефективний та безпечний спосіб опалення, але й можливість стильно прикрасити інтер'єр Вашого житла. Термокерамічні електропанелі мають ряд переваг, на які ми хочемо звернути Вашу увагу:

* М'який та комфортний прогрів приміщення.
* Суттєва економія енергії (завдяки терморегулятору).
* Стильний дизайн (є можливість нанесення будь-якого зображення на панель).
* Довготривалі терміни експлуатації (більше 25 років).
* Безпека і зручність в експлуатації.

Керамічна електропанель в порівнянні зі звичайними електрообігрівачами споживає набагато меньше електроенергії, а обігріває приміщення значно ефективніше. Крім того, такі панелі не пересушують повітря і не спалюють кисень, а навпаки - створюють приємний мікроклімат в приміщенні. Але найголовніше - керамічні електропанелі завдяки лікувальному теплу кераміки позитивно впливають на Ваше здоров’я, та здоров’я Ваших близьких.


Можливо нанесення будь-якого зображення на робочу поверхню керамічної електропанелі:

Характеристики:

Экономічні.

Теплокерамічні панелі мають в 4 рази меншу потужність, ніж масляні обігрівачі та конвектори.
Завдяки рівномірному обігріву і довгим тепловим хвилям дозволяють заощадити мінімум 30% витрат на опаленні.


Стильний дизайн.

Замовивши нанесення будь-якого зображення на робочу поверхню керамічної електропанелі, Ви отримаєте унікальний та стильний обігрівач, який доповнюватиме дизайн інтер’єру приміщення. Він не тільки створює комфортний клімат в приміщенні, але і вдало підходить до будь-якого, навіть найсучаснішого інтер'єру.


Доступні.

Купуючи ТЕМЛОКЕРАМІК, ви отримуєте високоякісний довговічний продукт українського виробника за доступною ціною.


Абсолютно безшумні.

Тільки комфортний мікроклімат нагадує про присутність обігрівача.


Зручність.

Керамічні теплові панелі не займають багато місця та прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр.


Лікувальний ефект.

Всім прекрасно знайомий лікувальний ефект теплих каменів, який широко застосовується в лазнях і саунах, стосується також і поверхні керамічної електропанелі. Довгохвильове теплове випромінювання дуже корисно для організму людини - воно буквально просочує хвилями тепла кожну клітинку організму, підвищуючи імунітет.


Сертифіковані.

Наші панелі, а також всі компоненти з яких вони складаються, виготовлені та сертифіковані в Україні. Купивши нашу продукцію, ви не тільки отримуєте чудову якість за доступною ціною, а й підтримуєте національного виробника..


Безпечні.

Висока ступінь безпеки керамічних електропанелей (IP-44) дає можливість їх застосування для будь-яких типів житлових і службових приміщень в якості основного або додаткового опалення (квартири, будинки, котеджі, дачі, торгові павільйони і модулі, а також будь-які муніципальні і громадські об'єкти).