РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ DIVA.РАДІАТОР БІМЕТАЛЕВИЙ DIVA

Каталог, прайс.

 

Біметалеві радіатори опалення.

На сьогоднішній день найпоширенішою є водяна радіаторна система опалення, коли нагрітий теплоносій віддає тепло опалюваних приміщень за допомогою радіаторів.

Чавунні радіатори стійкі до корозії і тому їх використовують в системах з низькою якістю води - це як правило централізовані системи опалення. Чавунні радіатори, завдяки великій ємності секцій і властивостями чавуну, досить тривалий час тримають температуру, а також стійкі до гідроударів, тому заслужили репутацію надійних і довговічних.

Алюмінієві радіатори в порівнянні з чавунними мають більш естетичний зовнішній вигляд, але мають меншу теплоємність (швидше остигають), також вони мене стійки перед великими перепадами температур і тиску. Для запобігання електрохімічної корозії в вузлах стикування алюмінієвих секцій з металевими трубами необхідно застосовувати перехідники.

Біметалеві радіатори зовні схожі на алюмінієві, а влаштовані вони таким чином, що всередині алюмінієвого корпусу впресовані металеві трубки. Завдяки такій конструктивній особливості - біметалеві радіатори здатні витримувати порівняно великі тиску (до 25 атмосфер) та їх допускається встановлювати в централізованих системах опалення.

Опис:

Біметалевий секційний радіатор опалення DIVA, який втілює в собі останні досягнення в сфері виробництва опалювального обладнання, був розроблений з урахуванням вимог експлуатації в автономних системах опалення. Секції біметалевих радіаторів Дива виконані з високоякісного сплаву методом лиття під високим тиском. Комплексний цикл механічної та хімічної обробки, а так само випробування на міцність і герметичність, гарантує радіатора високі експлуатаційні характеристики. Біметалевий радіатор опалення DIVA характеризується чудовою тепловіддачею.

Біметалеві радіатори поєднують в собі переваги алюмінієвих радіаторів і надійність сталі, завдяки чому можуть використовуватися як в індивідуальних, так і в автономних системах опалення.

Технічні характеристики: