РАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ DIVAРАДІАТОР АЛЮМІНІЄВИЙ DIVA

Каталог, прайс.

 

Алюмінієві радіатори застосовуються лише у автономних системах опалення.

Вибір радіаторів для автономної системи опалення.

Існує думка, що чавунні радіатори незважаючи на грубі зовнішні форми, все таки більш надійно обігрівають. Однак це спрощений і поверхневий погляд на питання. Для того щоб чавунний радіатор за такий же час нагрів приміщення, як і сталевий, йому необхідно пропустити через себе в 7 разів більше теплоносія, при цьому його температура повинна бути більше десь на 20 градусів С, але ж це призведе до більшого витраті палива і до необхідності більш продуктивних циркуляційних насосів.

Визначаючись з вибором радіаторів, слід відповісти на питання - в якій системі опалення він буде експлуатуватися? Приватний будинок з автономним опаленням або квартира з централізованим опаленням - це різко відрізняються умови експлуатації. Головна відмінність - більш високий тиск, підвищений вміст кисню в теплоносії, а також можливий злив води з системи в міжсезоння при центральному опаленні. Для приватного будинку з автономним опаленням найбільш підійдуть сталеві та алюмінієві радіатори. Якщо наша мета заміна радіаторів в квартирі, то необхідно знати тиск в системі опалення. Робочий тиск з системі не повинен бути вище показань робочого тиску самого радіатора.

Алюмінієві радіатори в порівнянні з чавунними мають більш естетичний зовнішній вигляд, але мають меншу теплоємність - швидше остигають, також вони мене стійки перед великими перепадами температур і тиску.

Увага! Для запобігання електрохімічної корозії в вузлах стикування алюмінієвих секцій з металевими трубами необхідно застосовувати перехідники.

Опис:

Секційний радіатор опалення DIVA, який втілює в собі останні досягнення в сфері виробництва опалювального обладнання, був розроблений з урахуванням вимог експлуатації в автономних системах опалення. Секції радіаторів Дива виконані з високоякісного сплаву методом лиття під високим тиском. Комплексний цикл механічної та хімічної обробки, а так само випробування на міцність і герметичність, гарантує радіатора високі експлуатаційні характеристики.

Переваги радіаторів DIVA:

Сучасний зовнішній вигляд, білосніжне покриття.
Висока теплова потужність - 205 Вт на одну секцію.
Висока площа розгортки радіатора завдяки додатковим поздовжнім оребренням.
Інноваційне перетину конвекційного каналу - овал, забезпечують безпрецедентну стійкість до розриву до 70 атмосфер, при робочому тиску до 16 атмосфер.

Секційна батарея опалення сучасного профілю і білого кольору легко вписується в будь-який інтер'єр, з успіхом задовольняючи найвишуканіші смаки. Кріпляться на звичайні кронштейни. Зарекомендували себе як надійні прилади. Радіатор опалення гарантований для максимального робочий тиск 16 атмосфер, тому ми рекомендуємо його для експлуатації з автономним котлом. Примітка - використовувати воду з pН 6,5 - 9 pН.

Технічні характеристики:

Зовнішній вигляд радіатора зовні дуже привабливий, білосніжного кольору, його дизайн розроблений з урахуванням останніх тенденцій в галузі промислового дизайну, тому він легко впишеться в будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр приміщення, тому закривати його шторами, меблями, декоративними екранами немає необхідності.

Висока теплова потужність радіатора на ряду з хімічним складом і внутрішнім розташуванням конвекційних каналів обумовлена великим показником площі розгортки, завдяки розвиненим поздовжнім оребренням колонок.
Сучасний зовнішній вигляд, ергономічні показники дозволяють встановлювати радіатори DIVA 500 в місцях з підвищеними вимогами до комфортності.

Опис:

Вага 1,2кг.
Тиск: 16 атм.
Ємність: 0,4л.
Ширина: 80 мм.
Висота: 582 мм.
Глибина: 85 мм.
Виробник: Україна.
Потужність секції: 190 Вт.
Міжосьова відстань: 500 мм.