ВОДОНАГРІВАЧ ГАЗОВИЙ TERMET. КОЛОНКА TERMET. БОЙЛЕР. TERMET.ВОДОНАГРІВАЧ ГАЗОВИЙ.
TERMET.

Каталог, прайс.

Водонагрівач газовий
TERMET 19-01


 

ВОДОНАГРІВАЧ ГАЗОВИЙ TERMET 19-01.

Опис:

Газова колонка проточної води G-19-01 - сучасне автоматичний пристрій, який служить для моментального отримання теплої господарської води в кількості від 3,2 до 11,5 л / хв, нагрітої відповідно до температури 50-25 ° С.

Колонка газова TERMET.

Потужність газової колонки регулюється від 5 до 19,2 кВт при збереженні термічного коефіцієнта корисної дії 87%. Ця газова колонка многопітательная, що дає можливість підведення теплої води одночасно до батареї над ванною, до кухонної раковини, до умивальника, до душової і т. і.

Конструкція газової колонки забезпечує багаторічну бесопасную експлуатацію. Газова колонка типу G 19-01 TermaQ Цей виріб потрібно п'єзоелектричним запалюванням і функцією автоматичного регулювання потужності. Завдяки цьому споживач отримує постійну температуру, незалежно від її кількості.

У газовій колонці застосовані найновіші конструкційні рішення - мідний теплообмінник, спеціальна конструкція водно-газового вузла нової генерації і. т. д., які гарантують комфорт застосування, а також тривалу, безаварійну та економну експлуатацію. Позитивним даної арматури є малий опір протоку води і, в зв'язку з цим, гарантована хороша робота підігрівача при тиску меньш аніж 10 кПа.


Підігрівач оснащений наступними видами захисту:

Автоматичний клапан, який припиняє подачу газу до пальника при припиненні подачі води. Захист від витоку газу, яка автоматично перекриває подачу газу з головною і запалює пальників у разі мимовільного згасання полум'я запальника.
Захист, що спрацьовує в разі відсутності тяги в димоході.
Захист від перегріву води в теплообміннику.


Підігрівачі G-19-01 виробляються на наступні види газів:

Природний та зріджений: суміш В і С.


Умови установки і підключення:

Підключення підігрівача до трубопроводів води і газу, а також приміщення, в якому необхідно встановити підігрівач, повинні відповідати вимогам СНиП та діючих вказівок.

З метою збільшення терміну безаварійної експлуатації необхідно встановити на трубопроводі води і газу (за відключають кранами) фільтри.

Після установки необхідно проконтролювати герметичність всіх газових і водяних з'єднань. Підігрівач необхідно встановлювати в місці, не утрудняє його обслуговування і сервіс. У разі вмонтування підігрівача в меблі, необхідно зробити це так, щоб забезпечити подачу повітря необхідного для нормального згоряння газу.

У разі монтажу системи пластиковими або металопластиковими трубами, підключення підігрівача до системи, як з боку холодної, так і гарячої води необхідно здійснити металевими трубами довжиною від 1,5 м.


Схема підключень трубопроводів води і газу та відведення продуктів згоряння:
Необхідні монтажні відстані:Характеристика:

Продуктивність: 10-11 л / хв.
Тип камери згоряння: відкрита.
Вид розпалу: ПЬЕЗОРОЗПАЛ.
Номінальна теплова потужність (кВт) Теплова потужність [кВт] тиск газу 20 мбар-19,2 (теплова потужність [кВт] тиск газу 13 мбар-17,4) .
Мінімальна теплова потужність (кВт) Теплова потужність [кВт] тиск газу 20 мбар-4,8 (теплова потужність [кВт] тиск газу 13 мбар-4,4).
Габарити В / Ш / Г: 585/360/220 мм.
Гарантований термічний ККД: 87
Діаметр підключення теплої води: 1/2 дюйма.
Діаметр підключення холодної води: 1/2 дюйма.
Діаметр підключення газу: 3/4 дюйма.
Підключення до димаря: 132 мм.
Тиск природного газу на вході в апарат: 20 (13) мбар.
Продуктивність ГВП (ΔT = 25 ° C): 5,7-11,5 л / хв.
Продуктивність ГВП (ΔT = 50 ° C): 2,8-5,7 л / хв.
Макс. температура вихідної води: 65°C.
Максимально допустимий тиск води: 10 (бар).
Вага: 10,5 кг.

 

   завантажити документацію (архів)