ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ. РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКІ ZILMET.ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ.
РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКІ ZILMET.

Каталог, прайс.

Zilmet.
Розширювальний бак 1 л.

 

Zilmet. Розширювальний бак.

Опис:

Мембранні розширювальні баки – основний профіль «ZILMET».

Вже майже 50 років гідроакумулятори «ZILMET» успішно використовуються в закритих системах опалення житлових приміщень, а також в системах водопостачання і кондиціонування.

Розширювальні баки «ZILMET» успішні на ринку, завдяки своїм унікальним технічним характеристикам:
- Витримують широкий діапазон температур від 0 °С – до 99 °С та тиск до 10 бар.
- Випускаються об'ємом від 3 до 1 тис. л. (для любої по об'єму системи).
- Захищають систему від гідроударів.
- Мають ефективну конструкцію (металевий корпус з вуглецевої сталі, діафрагма - мембрана, покриття спеціальними епоксидними фарбами).

Характеристики:

- Діаметр та висота - варіруються (дивись у прайсі).
- Робоча температура -10 °С...+99 °С.
- Фіксована синтетична мембрана.
- Максимальний тиск - 6 бар.


Компанія Zilmet є світовим лідером з виробництва насосних резервуарів і розширювальних баків. Завдяки накопиченому досвіду Zilmet отличаеться своєю гнучкістю на ринку, великим асортиментом товарів і обсягом виробництва (близько 30 000 кінцевих продуктів в день). Виробництво займає територію п'яти фабрик, кожна з яких має виробничу спеціалізацію. Загальна виробнича площа складає 200 000 квадратних метрів, з яких 140 000 - критих.

Виробництво включає в себе повний цикл виготовлення розширювальних ємностей, баків і мембран. Вся продукція виполняеться у відповідності з основними стандартами якості CE, TUV, WRc, DIN. Система якості компанії Zilmet сертифікована ISO 9001.

Кожен завод компанії займається виробництвом якогось певного типу обладнання. На одному створюються розширювальні баки Zilmet, на іншому - резервуари для насосів, на третьому - гідроакумулятори і т.п. Втім, зараз основна спеціалізація компанії - неперевершені за якістю розширювальні мембранні баки.

Розширювальні баки та резервуари від Zilmet - це якість, надійність і зручність в обслуговуванні.

Для створення баків Zilmet використовують високоякісні металеві сплави, а для мембрани підбирають кращу синтетичну гуму. Такий ретельний підхід до продукції з боку Zilmet дозволяє добитися не тільки високих характеристик розширювальних баків, але і значно збільшити їх довговічність. Кожен розширювальний бак Zilmet проходить численні тести на герметичність і міцність, що виключає можливість браку. Розширювальні баки Zilmet, як правило, пофарбовані в синій, червоний або оранжевий кольори і можуть встановлюватися на різні поверхні.


Також можна переглянути каталог ZILMET нижче: