ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ. РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКІ OMHI.ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ.
РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ OMHI
.
Каталог, прайс.

OMHI.
Розширювальні баки пласкі
(гідроакумулятори).

OMHI.
Розширювальні баки циліндричні
(гідроакумулятори).

 

OMHI. Розширювальний бак.

Розширювальний бак для опалення - призначення та склад.

Невід'ємною частиною системи індивідуального опалення є спеціальна ємність, за допомогою якої в процесі нагрівання гаситься підвищення тиску води в мережі. Ця ємність - і є розширювальний бак для опалення, вона виглядає як корпус з металу з гумовою внутрішньою мембраною.

Різновиди баків залежать від їх конструкції:

промисловість пропонує як відкриті, так і закриті мембранні моделі.

Баки відкритого типу на сьогоднішній день вважаються технічно застарілими і застосовуються рідко.

Баки закритого типу можуть містити всередині мембрану за типом діафрагми або мембрану у вигляді балона.

Перший варіант в основному використовується в невеликих баках, а другий - у великих. Балонні мембрани можна заміняти в міру зношування, а діафрагмові не підлягають заміні.

Розширювальний бак для опалення.

Схема установки у відкритій і закритій системах.

Що таке розширювальний бачок і для чого він потрібен? Сама його назва підказує: для розширення. При фіксованій масі теплоносія в контурі опалення та трубах, еластичність яких прагне до нуля, зі зміною температури теплоносія неминуче буде змінюватися тиск в системі. Теплове розширення - пам'ятайте!

Причина можливої ​​аварії - в тому, що вода, змінює свій об'єм при нагріванні, залишається практично нестисливої. Звідси ж і таке поняття, як гідроудар: пружні взаємодії в рідкому середовищі, спрощено кажучи, відсутні.

Очевидне рішення - створити в системі резервуар з легкосжімаемой субстанцією - повітрям. При збільшенні об'єму води при наявності такого резервуара тиск виросте незначно.


Корисно: щоб кисень з повітряного резервуара не сприяв корозії труб, розчиняючись у воді, в бачках для закритих систем він відділений від води гумової мембраною.

Однак ми описали лише одну з функцій розширювального бачка. Крім закритих систем опалення приватних будинків з фіксованими обсягами та контуру, і теплоносія в ньому, розширювальний бачок можна виявити:
- У відкритих системах, що контактують з атмосферним повітрям.
- У системах централізованого опалення з верхнім розливом.

Там розширювальний бак знаходиться на горищі і з'єднується безпосередньо з подає трубопроводом домовик системи опалення. В обох описаних випадках монтаж розширювального бака опалення потрібен для того, щоб позбутися від повітряних пробок. Перепад між двома нитками у разі центрального опалення - всього лише близько двох метрів. У системах опалення приватних будинків з природною циркуляцією - і того менше.

Монтаж розширювального бака опалення.