ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ. РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ DELTA, LIDER.ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ.
РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ DELTA, LIDER.

Каталог, прайс.

Гідроакумулятори - це
розширювальні баки
для систем опалення.


 

Розширювальний бак Delta, Lider.

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ. РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ.

Розширювальний бак для опалення - призначення та склад.

Невід'ємною частиною системи індивідуального опалення є спеціальна ємність, за допомогою якої в процесі нагрівання гаситься підвищення тиску води в мережі. Ця ємність - і є розширювальний бак для опалення, вона виглядає як корпус з металу з гумовою внутрішньою мембраною.

Різновиди баків залежать від їх конструкції: промисловість пропонує як відкриті, так і закриті мембранні моделі.
Баки відкритого типу на сьогоднішній день вважаються технічно застарілими і застосовуються рідко.
Баки закритого типу можуть містити всередині мембрану за типом діафрагми або мембрану у вигляді балона.
Перший варіант в основному використовується в невеликих баках, а другий - у великих. Балонні мембрани можна заміняти в міру зношування, а діафрагмові не підлягають заміні.

Розширювальний бак для опалення.

Що таке розширювальний бачок і для чого він потрібен? Сама його назва підказує: для розширення. При фіксованій масі теплоносія в контурі опалення та трубах, еластичність яких прагне до нуля, зі зміною температури теплоносія неминуче буде змінюватися тиск в системі. Теплове розширення, пам'ятаєте? Вода або будь-який інший теплоносій, нагріваючись, розширюються. Як тільки зусилля перевищить міцність труби або радіатора на розрив... Бум!

Причина можливої ​​аварії - в тому, що вода, змінює свій об'єм при нагріванні, залишається практично нестисливої. Звідси ж і таке поняття, як гідроудар: пружні взаємодії в рідкому середовищі, спрощено кажучи, відсутні.

Очевидне рішення - створити в системі резервуар з легкосжімаемой субстанцією - повітрям. При збільшенні об'єму води при наявності такого резервуара тиск виросте незначно.

Корисно: щоб кисень з повітряного резервуара не сприяв корозії труб, розчиняючись у воді, в бачках для закритих систем він відділений від води гумової мембраною.