ASG ЕКОПЛАСТИК. ТРУБИ. ФІТІНГИ. СИСТЕМИ PPRC. ASG.ТРУБИ, ФІТІНГИ, СИСТЕМИ PPRC, ASG.

Каталог, прайс.

ASG вироби з екологічного поліпропілену.

Основним видом діяльності компанії ASG є виробництво металопластикових (металополімерних) труб. Завдяки наявності власних дослідницьких лабораторій, цехів, відділів контролю якості компанія змогла розробити, поставити на потік і успішно реалізовувати новий в даному сегменті ринку продукт - труби ASG. З відомих видів труб: металеві, полімерні, композитні, саме останні виділяються своїм великим переліком переваг. На думку фахівців на сьогоднішній день це самий передовий вид труб: вони об'єднують в собі достоїнства і переваги металевих і полімерних труб. У той же час вони позбавлені недоліків, якими володіють вищеназвані види труб.

Поліпропіленові труби ASG екопластик композитні виробляються при високому тиску і температурі методом стиснення. Середній шар алюмінію зварюється за допомогою лазера. Його оточують з обох сторін два спеціальні шару клею, які зв'язують алюміній з поліетиленом і поліпропіленом. Внутрішній шар труб виготовлений з поліетилену, володіє властивостями, найбільш підходящими для транспортування різних середовищ. Зовнішній шар виготовляється з поліпропілену, що додає трубах цього типу властивості, що роблять їх унікальними.

У маркуванні виробу вказані літери, що позначають матеріали, що входять до складу композитної труби в порядку від внутрішнього шару до зовнішнього. А саме: РЕ - поліетилен, AL - алюміній, PPR - поліпропілен.
Між собою відрізки труб з'єднуються за допомогою поліпропіленових фітингів та спеціального зварювального апарату, придатного для зварювання труб з поліпропілену.

Область застосування поліпропіленових труб ASG типу PE / AL / PPR:

1. Інженерні комунікації внутрішнього розміщення.
2. Системи ГВС і ХВС.
3. Системи обігріву приміщень «тепла підлога».
4. Опалювальні системи.
5. Системи транспортування рідких і газоподібних середовищ у всіх галузях народного господарства.
6. Системи кондиціонування.


Переваги поліпропіленових труб ASG типу PE / AL / PPR:

1. Стійкість до розширення. Лінійне розширення схоже по значенню з аналогічним показником металевих труб.
2. Пластичність. Труби даного типу гнучкі і стійкі до механічних впливів. При замерзанні в них води вони деформуються без розривів і тріщин.
3. Стійкість до корозії і хімічного впливу. Абсолютно не схильні до дії вищеназваних чинників, що значно продовжує термін їх служби і розширює сферу застосування.
4. Простота монтажу. Для скріплення труб застосовується стандартний зварювальний апарат для поліпропіленових труб і недорогі поліпропіленові фітинги.
5. Довговічність. Гарантійний термін труб такого типу складає більше 10 років, а термін експлуатації більше 50 років, ти.
6. Мала шорсткість внутрішньої поверхні. Це забезпечує хорошу прохідність середовища через трубу.
7. Естетичність. Привабливий зовнішній вигляд дозволяє монтувати труби відкритим способом і при цьому не псувати інтер'єр приміщення.

Ще однією розробкою компанії стали поліпропіленові труби ASG, армовані скловолокном. Їм була назва волокна-G. Це аналог труб типу Stabi. Армування скловолокном виключає необхідність частого кріплення труб і використання великої кількості компенсаторів. З'єднується цей вид труб також за допомогою звичайних поліпропіленових фітингів і звичайного зварювального апарату для поліпропіленових труб.

Виробники труб для опалення постійно виводять на ринок нові види. Зараз для їх виготовлення використовується досить багато матеріалів - сталь, мідь, поліетилен, поліпропілен, полівінілхлорид, але ідеального поки не знайдено. Кожен з них володіє своїми перевагами і недоліками. В останні десятиліття все частіше робляться спроби скомбінувати різні вихідні матеріали і отримати труби для опалення та водопостачання з кращими споживчими характеристиками. І часто досить успішно. Яскравий приклад - металопластикові труби, складаються з двох шарів однорідного пластику (поліетилену або поліпропілену) між якими знаходиться шар алюмінію. "Ми розробили і запатентували багатошарову композитну металополімерне трубу, що складається з шару алюмінію і двох пластиків різного виду".

Конструкція труби ASG ПП / Al / PPR наступна: зовнішній шар PPR з поліпропілену адгезійний (зв'язує) шар алюмінієвий шар Al адгезійний (зв'язує) шар внутрішній шар з поліетилену ПЕ У такій компоновці виробнику ASG вдалося поєднати високі технологічні властивості поліпропілену і кращі експлуатаційні характеристики поліетилену. Завдяки поліпропіленових зовнішньому шару труби ASG добре з'єднуються методом зварювання за допомогою звичайних поліпропіленових фітингів. Алюміній надає трубі високу міцність і низьке лінійне розширення. Шар поліетилену стійкий до впливу високих температур, не заростає.

В асортименті магазину постійно присутні композитні труби ASG різних діаметрів, від 20 до 50 мм. Докладну інформацію про властивості і застосування таких труб можна дізнатися у наших менеджерів.

Завдяки наявності власних дослідницьких лабораторій, цехів, відділів контролю якості компанія змогла розробити, поставити на потік і успішно реалізовувати новий в даному сегменті ринку продукт - труби ASG.

З відомих видів труб: металеві, полімерні, композитні, саме останні виділяються своїм великим переліком переваг. На думку фахівців на сьогоднішній день це самий передовий вид труб: вони об'єднують в собі достоїнства і переваги металевих і полімерних труб. У той же час вони позбавлені недоліків, якими володіють вищеназвані види труб.

Поліпропіленові труби ASG композитні:

- виробляються при високому тиску і температурі методом стиснення.

Середній шар алюмінію зварюється за допомогою лазера. Його оточують з обох сторін два спеціальні шару клею, які зв'язують алюміній з поліетиленом і поліпропіленом.

Внутрішній шар труб:
- виготовлений з поліетилену, володіє властивостями, найбільш підходящими для транспортування різних середовищ.

Зовнішній шар:
- виготовляється з поліпропілену, що додає трубам цього типу властивості, що роблять їх унікальними.

Поліпропіленові труби широко використовуються в наш час. Всі вони виготовляються з використанням найсучасніших технологій. Це дозволяє виробникові досить довгий гарантійний термін експлуатації. Найчастіше гарантія дається на термін від 7 до 10 років.

Завдяки настільки тривалого терміну, покупець може не хвилюватися, що через кілька років труби втратять свої властивості. Переваги поліпропіленової труби Використовуються такі труби для проведення комунікацій різних видів. Наприклад, для опалення, а так само, як водопровід. Залежно від того, яке буде призначення цих труб, можна купити армовані труби, або ж труби скловолокно.

Завдяки настільки великому вибору таких труб, ви можете придбати ті труби, які підійдуть під ваші вимоги в залежності від їх призначення. У продажу є труби різного розміру, в залежності, яку потрібно довжину, діаметр і товщину стінки. Це буде залежати від того, які вимогу ставить покупець, а також для яких саме робіт потрібні труби.

Приклад труб у розрізі.

Поліпропіленові труби ASG типу PE / AL / PPR у розрізі:Поліпропіленові труби ASG типу у розрізі (скловолкно):