КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: МОНТАЖ ГЕЛІОСИСТЕМ. ГЕЛІОСИСТЕМИ. СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ ПЛАСКІ ТА З ВАКУУМНОЮ ТРУБКОЙ.


МОНТАЖ ГЕЛІОСИСТЕМ.
МОНТАЖ СОНЯЧНИХ КОЛЕКТОРІВ.
Відео, фото, загальний опис принципів дії геліосистем.

Каталог, прайс.


У багатьох країнах поряд з досвідченими діють геліоустановки, виготовлені серійно.
У більшості розвинених країн, встановлення геліосистем заохочується на рівні держави.Геліосистеми використовуються на:

Сонячні системи підігріву басейнів.
Гаряче водопостачання та опалення.
Гаряче водопостачання та опалення приватних котеджів і дач.
Гаряче водопостачання тимчасових споруд і побутівок будівельників.
Гаряче водопостачання будинків клубного типу і багатоповерхових будинків.
Гаряче водопостачання та опалення приватних готелів, пансіонатів та будинків відпочинку.
Сонячні вакуумні колектора для системи гарячого водопостачання в ресторанах, кафе і барах.
Балконні сонячні колектори для автономного гарячого водопостачання та забезпечення теплом систем теплої підлоги.

 

Геліосистема - це пристрій для перетворення енергії сонячної радіації в інші, зручні для використання види енергії (напр., Теплову або електричну через теплову). Геліоустановки застосовують для нагрівання та охолодження води та повітря, сушіння овочів і фруктів, опріснення води, вироблення електроенергії та в інших цілях. Геліоустановки є екологічно чистими джерелами відновлюваної енергії.

В залежності від потреб споживання гарячого водопостачання існує два типи геліосистем - сезонні або іншими словами термосифонні і всесезонні або цілорічні. Конструктивно термосифонна система досить проста і складається з вакуумних трубок, які поглинають сонячну енергію і нагрівають теплообмінник, вбудованого бака накопичувача і трубопроводу.

Пристрій вакуумної трубки сонячного геліоколектора.

Сонячний всесезонний геліоколектор.

У свою чергу сезонні геліосистеми підрозділяють на системи без тиску і під тиском. Якщо у Вас немає можливості підключення до центрального водопостачання то ідеальним варіантом послужить використання колектора, який встановлюється на самій верхній точці всієї системи і працює за принципом природного циркуляції води, іншими словами природним «самопливом». У разі необхідності установки колектора нижче рівня споживачів ГВП потрібно подача холодної води під напором, а також використання додаткових теплообмінників непрямого нагріву у вигляді спіралі або ж так званих трубок HeatPipe, що дозволяють функціонувати термосифонної геліосистемі під тиском.


Термосифонні геліосистеми призначені для нагрівання та подачі гарячої води тільки в теплий період часу року, орієнтовно з квітня по жовтень місяць. Пов'язано це з тим що дані системи в якості теплообмінника використовують звичайну воду, яка в зимовий час може просто-напросто замерзнути. Правильно підібрана і встановлена система може 100% перекрити потребу в ГВП.

Солнечные коллекторы, гелиотермальные системы, солнечные батареи


Основними перевагами сезонних геотермальних систем є її компактність, простота в експлуатації і низька вартість, тому основними споживачами таких систем виступають готелі, пансіонати, санаторії, різного роду бази відпочинку, а також власники дач і котеджів де необхідна цілодобова подача гарячої води і не висока вартість.

Приклади монтажу геліосистем.


Монтаж на даху (фасаді).Монтаж на фасаді будинку.Монтаж на даху.Монтаж на даху.Монтаж на даху.


Крім того, геліосистеми монтуються також і на землі.