НОВИНИ ТА КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ. АКЦІЯ НА 100 КУБІВ ГАЗУ!


АКЦІЯ НА 100 КУБІВ ГАЗУ!

 

АКЦІЯ! 100 кубів газу для покупців котлів ТМ "ВАХІ" та ТМ "WESTEN" у магазині "АКВА-ДІМ".

Із 18.01.2021 до 31.05.2021 (включно) нові клієнти газопостачальної компанії "Нафтогаз України" мають можливість взяти участь в акції "Тримайте Газ" та гарантовано отримати 100 кубічних метрів газу при купівлі газового котла ТМ "ВАХІ" та ТМ "WESTEN" у магазині "АКВА-ДІМ" та підключитися до газопостачання від ГК "Нафтогаз України".

Промокод на отримання бонусного пакету газу буде вклєений у сервісній книжці до газового котла. Під час заповнення заявки на приєднання до газопостачання від ГК "Нафтогаз України" на сайті компанії gas.ua клієнт має ввести промокод у відповідне поле. Бонусний об'єм газу буде автоматично нарахований на особовий рахунок клієнта щойно споживача буде офіційно приєднано до газопостачання від ГК "Нафтогаз України".

100 кубів газу автоматично почнут діяти з місяця, в якому клієнта було переведено до газопостачальної компанії.

Звертаємо увагу, що клієнти можуть скористатися промокодом лише один раз! Ввести акційний код можна до 31.05.2021 (включно). Термін дії бонусного пакету газу - необмежений, тобто до повного використання. В акції беруть участь котли брендів BAXI та WESTEN певного ряду моделей, придбані у магазині "АКВА-ДІМ".
Більше інформації по ГК "Нафтогаз України" на сайті компанії gas.ua або ввести промокод (Натисніть Туточки).