СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ LVT. АВТОМАТИЧНІ РЕГУЛЯТОРИ НАПРУГИ.



СТАБІЛІЗАТОРИ НАПРУГИ LVT
АВТОМАТИЧНІ РЕГУЛЯТОРИ НАПРУГИ


Каталог, прайс.

Cтабілізатор напруги
LVT АСН-250

 

 

 

Cтабілізатор напруги LVT АСН-250. Автоматичний регулятор напруги АСН-250.

Автоматичний регулятор напруги АСН-250 призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 250 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц. Він забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі.

Пристрій обладнано:

- Захистом від високої напруги до 430 В (довготривалий режим).
- Тепловим захистом та захистом від перевантаження.
- Захистом від заниженої і завищеної напруги.
- Захистом від високовольтних імпульсів.

Cтабілізатор напруги LVT АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу.

Технічні характеристики

Величина

Виготовлено згідно  ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011

Так

Допустима довготривала максимальна вхідна напруга

430 В.

Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх)

145-280 В.

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 160-280 В

220 В±14В.

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 145-160 В

192-210

Максимальна постійна потужність навантаження  у  всьому робочому діапазоні

250 Вт.

Максимальна короткотривала потужність навантаження

900 Вт.

Форма вихідної напруги

синусоїдальна

Час реакції на зміну вхідної напруги

0,04 с

Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше

0,01 с

Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 250 Вт до 900 Вт

2,67 с

Час включення після аварії в мережі

5,0 с

Діапазон робочих температур

5-35°С

Температура спрацювання теплового захисту

105°С

Похибка індикації вихідної напруги

±1%

Маса виробу

2 кг

Колір

сірий металік.

Габаритні розміри

125*80*192

   

Автоматичний регулятор напруги АСН-300 Н

 

 

 



Cтабілізатор напруги LVT АСН-300 Н.
Автоматичний регулятор напруги АСН-300 Н.

Стабілізатор напруги АСН-300 Н – це однофазний релейний стабілізатор матричного типу, в якому стабілізація напруги відбувається перемиканням обмоток трансформатора силовими реле.

В матричному типі відсутня ситуація одночасного ввімкнення кількох обмоток трансформатора, не потрібно робити затримку на час спрацювання реле, менша кількість реле при більшій кількості комбінацій - дозволяє не тільки збільшити швидкодію стабілізатора, але й надійність.

Для забезпечення вихідної напруги в діапазоні 220 В ±7% при вхідній напрузі 160 В-280 В достатньо 6 діапазонів, з урахуванням гістерезису (не накладання перебігу змін у протилежних напрямках ).

Автоматичний регулятор напруги АСН-300 Н призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт від мережі 220 В, 50 Гц  забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів.

Призначення:


Автоматичний Стабілізатор Напруги АСН-300 Н призначений у першу  чергу  для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 300 Вт.

Автоматичний Стабілізатор Напруги АСН-300 Н має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.

Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження. АСН-300 H може експлуатуватись як у горизонтальному так і у вертикальному  положенні.  Для  монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями.

Особливості якими володіє модель АСН-300:

1. Індикація вихідної потужності,  вхідної та вихідної напруги.
2. Швидка реакція – працює як відсікач. 
3. Синусоїдальна вихідна напруга. 
4. Регулювання нижньої межі спрацювання захисту по напрузі від 160 В до 130 В. Послідовність операцій для зміни заводських параметрів детально описана в  інструкції користувача.
5. Металевий корпус: відповідає вимогам пожежобезпеки.
6. Регулювання часу відновлення після спрацювання одного з захистів. По замовчуванню виставлено 4 секунди. Це час затримки стабілізатора, перед подачею напруги на побутовий пристрій (ввімкненням навантаження). Для різних побутових пристроїв-споживачів струму можна виставити різну затримку, в залежності від рекомендації виробника. Багаторазове ввімкнення-вимкнення електроенергії за короткий проміжок часу негативно позначається на пусковій апаратурі деяких пристроїв. Для цього, виставляється певний час затримки ввімкнення. Після закінчення часу затримки, мікропроцесор перевіряє наявність напруги в мережі та визначає її величину. Якщо вона в межах робочого діапазону, то на побутовий пристрій подається нормалізована напруга, якщо ні, то час затримки повторюється. 
7. Стабілізатор обладнаний системою самодіагностики, яка додатково контролює параметри вихідної напруги.
8. П’ять типів захисту:
- тепловий захист стабілізатора. Для того, щоб при зростанні температури до критичного рівня 105  С він не вийшов з ладу, встановлюється термозапобіжник. При 105  С розмикаються контакти термозапобіжника, і побутовий прилад відмикається від живлення. Захист спрацьовує коли стабілізатор працює біля поверхні, яка активно виділяє тепло або вентиляція його робочого простору порушена.  При нормальних робочих умовах: температура приміщення не перевищує +40  С;  відносна вологість не перевищує 85 %, стабілізатор працюватиме відмінно.
- електронний захист від перевищення потужності. Захист спрацьовує за 2 сек., якщо навантаження буде від 300 Вт до 900 Вт і за 0,1 сек. якщо більше 900 Вт. 
Такий тип захисту дозволяє захистити трансформатор від перегріву (перевантаження). Електронний захист не тільки захищає побутовий пристрій від виходу з ладу, а й запобігає аварійним ситуаціям  трансформатора.
- захист від високовольтних імпульсів. Високовольтний імпульс – сильне короткочасне збільшення напруги в електромережі (до 0,01 сек.), яке може бути пов’язане з грозовим розрядом, пуском двигуна на циркулярному станку, зварювальними роботами,  ввімкненням підстанції після аварійного вимкнення та ін. Високовольтні імпульси можуть вивести електроніку побутових приладів з ладу. Щоб цього не сталось, стабілізатор відфільтровує їх перетворюючи на тепло не відмикаючи споживача від мережі. 
- захист від тривалих перевищень та стрибків напруги. Стрибок напруги – короткочасне збільшення напруги в електромережі (більше 0,01 сек.), що може бути пов’язане з різким зменшенням навантаження, наприклад, після того, як відімкнувся потужний електричний обігрівач, чайник, зупинився ліфт в під’їзді. Якщо стрибок напруги перевищить 280В, мікропроцесорна система відімкне споживача від мережі на час, доки вхідна напруга не зменшиться до робочої величини 130 В-280 В. Наприклад, вхідна напруга знизилась до 270 В, після закінчення часу затримки стабілізатор подасть на вихід 220 В ±7%.
- захист від короткого замикання. Внаслідок короткого замикання в побутовому пристрої, спрацює програмний захист по потужності та згорить  плавкий запобіжник в стабілізаторі.  Таким чином, підвищується загальна безпека експлуатації електромережі.
Враховуючи те, що кількість аварій в електричних мережах зростає, Компанія ЛВТ підвищила надійність стабілізатора за рахунок введення в дію захисту від 380В.

Як працює спеціально розроблений захист від 380В?

Коли напруга перевищує 280 В, процесор відмикає трансформатор і котел. В цей момент подається живлення тільки на спеціальну схему ( на пряму від мережі ) і процесор, який аналізує вхідні параметри напруги. Це спеціально розроблена схема яка працює від 50 до 430В.

Перевага такого захисту: замість випробовування трансформатора на надійність – відбувається його відмикання.

Що відбувається з стабілізатором який не має захисту від 380В?

Більшість стабілізаторів не розраховані на напругу 380 В. При вхідній напрузі 380 В, вони відмикають навантаження але самі можуть вийти з ладу.

Технічні характеристики

Величина

Виготовлено згідно  ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011

Так

Допустима довготривала максимальна вхідна напруга

430 В

Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх)

130-280 В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 140-280 В

220 В±14В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 130-140 В

195-206

Максимальна постійна потужність навантаження  у  всьому робочому діапазоні

300 Вт

Максимальна короткотривала потужність навантаження

900 Вт

Форма вихідної напруги

синусоїдальна

Час реакції на зміну вхідної напруги

0,04 с

Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше

0,01 с

Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 301 Вт до 900 Вт

3,00 с

Час включення після аварії в мережі

5,0 с

Діапазон робочих температур

5-35°С

Температура спрацювання теплового захисту

90°С

Похибка індикації вихідної напруги

±1%

Маса виробу

2 кг

Колір

білий

Габаритні розміри

125*80*192

  

Автоматичний регулятор напруги АСН-600

 

 

 



Cтабілізатор напруги LVT АСН-600. Автоматичний регулятор напруги АСН-600

Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600 Вт від мережі 220 В,  50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. 

Призначення АСН-600   у першу чергу  для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт (пусковою до 2400 Вт).

АСН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.

Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Принцип дії базується на роботі автотрансформатора що підвищує чи понижує вхідну напругу на задану величину. В залежності від відхилення величини вхідної напруги, керуюча електронна схема перемикає навантаження на відповідний вивід автотрансформатора, забезпечуючи мінімальне відхилення вихідної напруги від номінальної.

В стабілізаторах моделі АСН використовуються автотрансформатори тороїдального типу, характерною перевагою яких є - менша вага та габарити, володіють підвищеним ККД, обмотки краще охолоджуються.

Моделі АСН мають функцію вибору часу затримки перед подачею мережевої напруги на побутовий пристрій. Наприклад, при роботі  з  холодильником  необхідно  вибрати  затримку  500 сек. Ця рекомендація зумовлена фізичними особливостями роботи компресійного холодильного агрегату.

При перебоях в електропостачанні виникає небезпека для запуску компресора. Наприклад, під час роботи холодильника, холодильний агент, знаходиться під високим тиском. Після вимкнення компресора, тиск в різних частинах системи – різний.  Деякий час на виході компресора зберігається відносно високий тиск, що діє на його поршень. Електродвигун, на запуск в таких умовах не розрахований. Його пускового моменту не вистачить щоб зрушити поршень проти цього тиску. Тому, при відновленні електропостачання, компресор, після примусової зупинки (наприклад, короткочасне зникнення напруги в мережі), може не  розкрутитись і залишиться в заблокованому стані. Аналогічна ситуація відбувається при понижені напруги в мережі. Обмотки двигуна в таких умовах перевантажуються пусковим струмом що зумовить спрацювання аварійного захисту холодильника.

Але навіщо доводити справу до спрацювання аварійного захисту?
Краще убезпечити роботу холодильника на початку його експлуатації.

Запуск компресора вимагає дотримання визначених правил, нехтування якими може привести до того, що один з вузлів компресора передчасно вийде з ладу, а затрати пов’язані з заміною виявляться марними, оскільки причина так і залишиться невирішеною.
Окрім цього, стабілізатор якісно захищає чутливу електроніку побутового холодильника від різноманітних нестабільностей мережевої напруги.

Захищати холодильник потужними стабілізаторми (1,5 кВт - 2 кВт) не доцільно, оскільки в  номінальному режимі роботи однокомпресорний холодильник, залежно від фірми виробника, споживає 200 Вт - 400 Вт. І тільки при пуску, електродвигун компресора холодильника короткочасно споживає 1600 Вт - 1800 Вт (до 3 сек).

Моделі АСН володіють опцією, що дозволяє холодильнику запуститись і ввійти в оптимальний  режим роботи. Стабілізатор короткочасно витримує потужність 2400 Вт (8 сек). Ілюстрація цього епізоду показана графіком.


Особливості якими володіє модель АСН-600:

1. Індикація вихідної потужності,  вхідної та вихідної напруги.
2. Керування на базі РІС  контроллера  Microchip Technology Inc.
3. Швидка реакція – працює як відсікач. 
4. Синусоїдальна вихідна напруга. 
5. Металевий корпус - відповідає вимогам пожежобезпеки.
6. Стабілізатор обладнаний системою самодіагностики, яка додатково контролює параметри вихідної напруги та роботу стабілізатора.
7. Передбачена можливість  встановлювати  час відновлення після спрацювання одного  з  захистів:  5 сек. або 500 сек.  Це  час затримки  стабілізатора,  перед    подачею   ним   напруги   на  побутовий пристрій. Для кращого захисту  холодильників  при аварійних  ситуаціях в мережі  рекомендується  цей  параметр вибирати 500 сек.
8. П’ять типів захисту:
- тепловий захист стабілізатора.
- електронний захист від перевищення потужності. Захист спрацьовує за 8 сек., якщо навантаження  буде 600 Вт до 2400 Вт і за 0,1 сек. якщо більше 2400 Вт.
- від високовольтних імпульсів. Це програмний захист. Мікропроцесор відслідковує зміну приросту вхідної напруги за проміжок часу Δt. Якщо ця величина більша певної величини, мікропроцесор класифікує її як високовольтний імпульс і відмикає побутовий пристрій від мережі.
- від тривалих перевищень та стрибків напруги.
- від короткого замикання.
Кожен стабілізатор проходить випробування на дослідному стенді.
Враховуючи те, що кількість аварій в електричних мережах зростає.
Компанія ЛВТ підвищила надійність стабілізатора за рахунок введення в дію захисту від 380 В.

Як працює спеціально розроблений захист від 380 В?

Коли напруга перевищує 280 В, процесор відмикає трансформатор і котел. В цей момент подається живлення тільки на спеціальну схему ( на пряму від мережі ) і процесор, який аналізує вхідні параметри напруги.  Це  спеціально  розроблена  схема яка працює від 50 до 430 В.

Перевага такого захисту:

Замість випробовування трансформатора на надійність – відбувається його відмикання.

Що відбувається з стабілізатором який не має захисту від 380 В?
Більшість стабілізаторів не розраховані на напругу 380 В. При вхідній напрузі 380 В, вони відмикають навантаження але самі можуть вийти з ладу.

Технічні характеристики

Величина

Виготовлено згідно  ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011

Так

Допустима довготривала максимальна вхідна напруга

430 В

Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх)

145-280 В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 140-280 В

220 В±14В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 130-140 В

192-206

Максимальна постійна потужність навантаження  у  всьому робочому діапазоні

600 Вт

Максимальна короткотривала потужність навантаження

2400 Вт

Форма вихідної напруги

синусоїдальна

Час реакції на зміну вхідної напруги

0,04 с

Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше

0,01 с

Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 601 Вт до 2400 Вт

8,00 с

Час включення після аварії в мережі

5,0 с або 500 с

Діапазон робочих температур

5-35°С

Температура спрацювання теплового захисту

105°С

Похибка індикації вихідної напруги

±1%

Маса виробу

2,5 кг

Колір

Сірий металік

Габаритні розміри

125*80*192

 

Сімісторний стабілізатор
АСН-350 C (304 С)

 

 

 

 

Cтабілізатор напруги LVT. Сімісторний стабілізатор АСН-350 C (304 С)

Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-350 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В,  50 Гц  забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів.  АСН-350 C  призначений у першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 350 Вт (пусковою до 900 Вт).

АСН-350 С  має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.
Пристрій обладнаний тепловим захистом, захистовм від 380 В  і захистом від перевантаження.

 АСН-350 С може експлуатуватись як у горизонтальному так і у вертикальному  положенні.  Для  монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями. 

Компанія ЛВТ випустила нову модель сімісторного стабілізатора напруги моделі АСН-350 С. Це шіснадцятиступеневий сімісторний стабілізатор підвищеної точності (в порівнянні з АСН-300 С). За численими проханнями клієнтів – АСН-350 С виготовлений в універсальному корпусі

Номінальна потужність. Номінальна потужність навантаження 350 Вт.  Стабілізатор тримає задану потужність в усьому робочому діапазоні 155 В – 270 В а короткочасно витримує 900 Вт.

Трьохступеневий рівень захисту по температурі. При недостатній вентиляції або високій температурі навколишнього середовища для надійної роботи системи передбачено три рівня захисту. Захист спрацьовує при: перевищені температури силових ключів вище 80 С°, нагріванні силового трансформатора вище 80 С°, а також електромеханічний захист при перевищені температури трансформатора 105 С°.

При спрацюванні захисту по температурі, на індикаторі висвітиться - tep .
Розширена пускова потужність. Пускова потужність складає 900 Вт. Якщо протягом 5 секунд, потужність навантаження не зменшиться до 350 Вт, тоді спрацьовує захист по потужності. Ця опція дозволяє запускати більшість типів побутових холодильників.
Підвищена точність. Точність стабілізації вихідної напруги 225 В +-4%, що відповідає вимогам як українського (220 В) так і європейського (230 В) стандартів живлення.
Програмне управління. Нове програмне управління на базі PIC контролера з тактовою частотою 64МГц. Забезпечується безперервний контроль одночасно за всіма виконавчими блоками стабілізатора та параметрами вхідної/вихідної напруги, струму, потужності.
Універсальність корпусу. АСН-350 С можна встановлювати як в горизонтальному так і у вертикальному положенні.

Ресурс роботи. Тривалий ресурс роботи приладу за рахунок виконання усіх вузлів з запасом по робочих параметрах.

АСН-350 С – це найменший за габаритами та номінальною потужністю сімісторний стабілізатор в Украіїні!  Гаранітія – 2 роки з моменту придбання.

Технічні характеристики

Величина

Виготовлено згідно  ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011

Так

Допустима довготривала максимальна вхідна напруга

430 В

Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх)

145-270 В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 140-280 В

220 В±4 В

Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 130-140 В

190-206

Максимальна постійна потужність навантаження  у  всьому робочому діапазоні

350 Вт

Максимальна короткотривала потужність навантаження

900 Вт

Форма вихідної напруги

синусоїдальна

Час реакції на зміну вхідної напруги

0,01 с

Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше

0,08 с

Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 601 Вт до 2400 Вт

8,00 с

Час включення після аварії в мережі

5,0 с або 500 с

Діапазон робочих температур

5-35°С

Температура спрацювання теплового захисту

80°С

Похибка індикації вихідної напруги

±1%

Маса виробу

2 кг

Колір

Білий

Габаритні розміри

125*80*192