РАДІАТОР СТАЛЕВИЙ MASTAS.



РАДІАТОР СТАЛЕВИЙ MASTAS

Каталог, прайс.

 

Mastas - Турецька торгова марка, яка була заснована в 1976р. В даний час це найбільший виробник і експортер сталевих панельних радіаторів, термостатичних клапанів, електричних конвекторів, рушникосушок, теплообмінників. Сталеві панельні радіатори Mastas з природним плином повітря уздовж теплопередающей поверхні призначені для однотрубних і двотрубних опалювальних систем з примусовою циркуляцією теплоносія.

Сталеві радіатори Mastas бувають з одинарною, здвоєною і трьохпанельного конструкцією. Поверхня нагріву утворює профільована панель з горизонтальними і вертикальними каналами. А для збільшення теплової потужності радіаторів до внутрішньої сторони панелі приварена додаткова конструкція (конвектор), необхідна для збільшення площі тепловіддачі. Радіатори Mastas обладнані пристроєм випуску повітря (кран Маєвського) і заглушками. Сталеві панельні радіатори Mastas є ідеальним рішенням при виборі радіаторів з максимальною потужністю нагріву, високою якістю дизайну (гладка і шовковисто-блискуча поверхня) і тривалим терміном експлуатації.



Особливості:

- Товщина конвекторів не менше 0,35 мм (+/- 0,05 мм).
- Сталеві радіатори Mastas стійкі до швидких змін тиску.
- Товщина стали радіаторів не менш 1,25 мм (+/- 0,05 мм).
- Відсутність недоліку всіх секційних радіаторів - міжсекційна негерметичність.
- Точкове зварювання виконана із застосуванням передових зварювальних технологій.
- Сталеві радіатори Mastas виготовляються з високоякісних сталевих рулонів і відповідних стандартам EN 442-2.
- Покриття поверхонь радіаторів виконано епоксидно-поліефірної порошковою фарбою при температурі 200 ° С.
- Підготовка основи повехності радіаторів стаття грунтується грунтовкою на водній основі, після попереднього очищення (знежирення, фосфатування).
- Радіатори упаковані так, щоб їх можна було встановлювати на стіні, не знімаючи захисної коробки. Це охороняє радіатор від подряпин, бруду і пилу при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт.

Сталевий радіатор.

Сталеві радіатори мають форму прямокутної панелі, і складаються з двох металевих листів з ребристими заглибленнями, які зварені разом, поглиблення утворюють канали по яких проганяється теплоносій (вода). Ззаду панелі приварені П-подібні сталеві ребра, які збільшують тепловіддачу. Такі панелі можуть об'єднуватися в пакети. Пакети з декількох панелей зашиваються зверху і з боків декоративними пластинами.

Радіаторні панелі випускаються різної висоти і ширини, завдяки цьому створюються прилади різної теплової потужності. Расщет теплової потужності радіаторв можна зробити за нескладною формулою. Сталеві радіатори мають незначну теплову інерційність через невеликої маси і товщини металу, однак цей недолік компенсується ковекціоннимі властивостями. Нагрівається поверхня панелей досить велика, тому рух нагрітого повітря досить інтенсивне. Кількість тепла, яке передається конвекцією, досягає 75%, тому ці нагрівальні прилади прирівнюють до класу конвекторів.

Сталеві радіатори за рахунок своєї конструкції мають більш розгалужену поверхню теплообміну, частка конвективного оборева становить 75%, вони не витрачають теплову енергію на прогрів самих себе, тому прогрівають приміщення швидше. Сталеві радіатори радіатори не мають секцій, а значить позбавлені багаторазових стикувальних вузлів і, відповідно можливих міжсекційних течі (адже 95% секційних радіаторів течуть в місцях з'єднання секцій). При реконструкції старої автономної системи опалення, змінивши старі чавунні радіатори на сталеві, можна на порядок знизити енерговитрати на опалення.

Визначаючись з вибором радіаторів, слід відповісти на питання - в якій системі опалення він буде експлуатуватися? Приватний будинок з автономним опаленням або квартира з централізованим опаленням - це різко відрізняються умови експлуатації. Головна відмінність - більш високий тиск, підвищений вміст кисню в теплоносії, а також можливий злив води з системи в міжсезоння при центральному опаленні.

Для приватного будинку з автономним опаленням найбільш підійдуть сталеві та алюмінієві радіатори, а для квартири з підвищеним робочим тиском і поганою якістю теплоносія - біметалічні (за умови, що з них не буде зливатися вода в міжсезоння) або чавунні. Якщо наша мета заміна радіаторів в квартирі, то необхідно знати тиск в системі опалення. Робочий тиск з системі не повинно бути вище показань робочого тиску самого радіатора.